banner491

Evlilik programları yasaklandı

Resmi gazetede yayımlanan iki yeni KHK ile evlilik programlarının yasaklandığı bildirildi.

Evlilik programları yasaklandı
banner455
banner432
 Olağanüstü hal kapsamında kamu görevinden çıkarılanlar ve göreve iade edilenlere ilişkin listelerin de bulunduğu 689 ve 690 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Buna göre; 3939 kişi kamudan ihraç edilirken, 235 kamu personeli ise görevine iade edildi. 14 dernek kapatıldı, 5 dernek ise tekrar açıldı. Kamuoyunda tartışmalara neden olan evlilik programları yasaklandı. 
Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2017, 20:37

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
aslan1461
aslan1461 - 3 yıl Önce

iyi haber

iyioldu
iyioldu - 3 yıl Önce

gereksiz gereksiz seylerdi, sorsan güya programlar. hadi güle güle size iyi oldu

Nur
Nur - 3 yıl Önce

Geç kalındı bile.O onunla gezer.onu bırakır bununla gezer.Bundan sıkılır ona geri döner.Ama artık çok geç kalmıştır.Çünkü onunla şunun uzun zamandır gizli yaşadıkları aşkı ortaya çıkar.o ve şu evlilik kararı alır.Yüzüklerin takınacağı gün şunun üçüncü şahıslara attığı mesajlar ortaya çıkar.Hakaretler.suçlamalar.sen insan mısın?Aradan yıllar geçer.o, hala proğramdadır.yaşıtları çoktan üniversitesiteyi bitirmiştir.o,durup düşünür.Kaybolan yıllarına yanar.Sonunda beklenen olmuştur.Akıllı yönetici büyükler proğramı kapatır.o,artık derin bir nefes alır.Evine geri döner.Annesi ve babası yaşlanmıştır artık.Evinden ayrılırken bıraktığı kediciği ölmüştür.Evdekiler,eve sahip çıksın diye sevimli köpek almıştırlar.Yıllardır kapıda durup havlar.Yine bir gün köpeğin havlamasına uyanan yaşlı çift kapıda yıllardır görmedikleri kızlarını görürler.Yıllardır eve sahip çıkan köpekcik,evin kızını tanıyamamıştır.O,evine geri dönmüştür artık.Şu ve bu artık umrumda değildir.Kağıt,kalem ve kitaplarını toplanmış raftan çıkarır ünüversite sınavlarına hazırlanmaya başlar.O,artık kendi kimliğini bulmuştur. Mutlu son.

HAHAHAAHAHAH
HAHAHAAHAHAH - 3 yıl Önce

PARALI GELİN DAMAT DÖNEMİ BİTTİ ,GİDİN AZERBAYCANDA AT KOŞTURUN .

Halk
Halk - 3 yıl Önce

Yasaklamak çözüm değil, beğenmeyen izlemesin.

Yaşar
Yaşar - 3 yıl Önce

Allahım sana şükürler olsun.

marjinall7
marjinall7 @Yaşar - 3 yıl Önce

zorla mı izlettiriyordular? vah garibim....

Tahir
Tahir - 3 yıl Önce

Demekki tek adam işe yaradı helal olsun

marjinall7
marjinall7 @Tahir - 3 yıl Önce

En mübtezel evlilik programı, tek adamın kanalizasyonundaydı. Hatırlatır geçerim.

Adamın dibi
Adamın dibi - 3 yıl Önce

İyi güzel de millet şimdi neyle oyalanacak. Bu programlar rating rekorları kırıyor. Seyredilmeseydi zaten popüler olmazdı. Milletimizin seviyesi bu yapılacak bi şey yok.


banner441

banner472