banner536

banner526

banner533

Evlilik programları yasaklandı

Resmi gazetede yayımlanan iki yeni KHK ile evlilik programlarının yasaklandığı bildirildi.

Gündem 29.04.2017, 19:20 29.04.2017, 20:37
Evlilik programları yasaklandı
 Olağanüstü hal kapsamında kamu görevinden çıkarılanlar ve göreve iade edilenlere ilişkin listelerin de bulunduğu 689 ve 690 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Buna göre; 3939 kişi kamudan ihraç edilirken, 235 kamu personeli ise görevine iade edildi. 14 dernek kapatıldı, 5 dernek ise tekrar açıldı. Kamuoyunda tartışmalara neden olan evlilik programları yasaklandı. 

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (13)
aslan1461 3 yıl önce
iyi haber
iyioldu 3 yıl önce
gereksiz gereksiz seylerdi, sorsan güya programlar. hadi güle güle size iyi oldu
Nur 3 yıl önce
Geç kalındı bile.O onunla gezer.onu bırakır bununla gezer.Bundan sıkılır ona geri döner.Ama artık çok geç kalmıştır.Çünkü onunla şunun uzun zamandır gizli yaşadıkları aşkı ortaya çıkar.o ve şu evlilik kararı alır.Yüzüklerin takınacağı gün şunun üçüncü şahıslara attığı mesajlar ortaya çıkar.Hakaretler.suçlamalar.sen insan mısın?Aradan yıllar geçer.o, hala proğramdadır.yaşıtları çoktan üniversitesiteyi bitirmiştir.o,durup düşünür.Kaybolan yıllarına yanar.Sonunda beklenen olmuştur.Akıllı yönetici büyükler proğramı kapatır.o,artık derin bir nefes alır.Evine geri döner.Annesi ve babası yaşlanmıştır artık.Evinden ayrılırken bıraktığı kediciği ölmüştür.Evdekiler,eve sahip çıksın diye sevimli köpek almıştırlar.Yıllardır kapıda durup havlar.Yine bir gün köpeğin havlamasına uyanan yaşlı çift kapıda yıllardır görmedikleri kızlarını görürler.Yıllardır eve sahip çıkan köpekcik,evin kızını tanıyamamıştır.O,evine geri dönmüştür artık.Şu ve bu artık umrumda değildir.Kağıt,kalem ve kitaplarını toplanmış raftan çıkarır ünüversite sınavlarına hazırlanmaya başlar.O,artık kendi kimliğini bulmuştur. Mutlu son.
HAHAHAAHAHAH 3 yıl önce
PARALI GELİN DAMAT DÖNEMİ BİTTİ ,GİDİN AZERBAYCANDA AT KOŞTURUN .
Halk 3 yıl önce
Yasaklamak çözüm değil, beğenmeyen izlemesin.
Yaşar 3 yıl önce
Allahım sana şükürler olsun.
marjinall7 3 yıl önce
zorla mı izlettiriyordular? vah garibim....
Tahir 3 yıl önce
Demekki tek adam işe yaradı helal olsun
marjinall7 3 yıl önce
En mübtezel evlilik programı, tek adamın kanalizasyonundaydı. Hatırlatır geçerim.
Adamın dibi 3 yıl önce
İyi güzel de millet şimdi neyle oyalanacak. Bu programlar rating rekorları kırıyor. Seyredilmeseydi zaten popüler olmazdı. Milletimizin seviyesi bu yapılacak bi şey yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@