Eski başkan öldürüldü

 Denizli'nin Çivril ilçesine bağlı Kıralan beldesinde geçen dönem belediye başkanlığı yapan Süleyman Gümüş, otomobilinde tabancayla başından vurulmuş halde bulundu.Ağır yaralı Gümüş, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Kıralan beldesinde 1999 ile 200

Gündem 02.02.2012, 08:59
 Eski başkan öldürüldü

 

Denizli'nin Çivril ilçesine bağlı Kıralan beldesinde geçen dönem belediye başkanlığı yapan Süleyman Gümüş, otomobilinde tabancayla başından vurulmuş halde bulundu.

Ağır yaralı Gümüş, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Kıralan beldesinde 1999 ile 2004 yılları arasında belediye başkanlığı yapan Süleyman Gümüş (48), beldenin yakınında otomobilinde, ağır yaralı halde bulundu.

Ekiplerin ilk incelemesinde başından tabancayla vurulduğu belirlenen Gümüş, sevk edildiği Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde müdahaleye rağmen kurtarılamadı. 3 çocuk babası Süleyman Gümüş, 1999 yılında Doğru Yol Partisi'nden belediye başkanı seçilmiş ve 2004 yılındaki seçimlere kadar görev yapmıştı.

Yorumlar (1)
selimcan 9 yıl önce
amerika artık gelsin de kirli işleri bizden öğrensin..bir de ne yüz veriyorsunuz çoğu kürtçü olan bu mafya bozuntularına. tıksanıza içeri bunları tahliye etmeksizin en aşağı 20 sene.

herifler karacahil, elifi görse mertek zannederler, ama 3 tane paslı tabancayla devletin memurlarına bile dayılanıyorlar. tıkın içeri en küçük bir hareketlerinde ki suç işlemedikleri an yok bu heriflerin...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@