kebir

Eski Bakan Şahin, eski sekreteriyle evleniyor

Eski Bakan Mehmet Ali Şahin evleniyor... Nikah yarın

Eski Bakan Şahin, eski sekreteriyle evleniyor

Ak Parti Karabük Milletvekili, TBMM eski Başkanı ve Adalet eski Bakanı Mehmet Ali Şahin, yarın ikinci kez evleniyor. Üç yıl önce eşini kaybeden Şahin, eski sekreteri Zuhal Fırat ile yarın akşam Ankara'da bir otelde düğün yemeği verecek.28 Kasım’da 2014’te tedavi gördüğü hastanede ilk eşi Saniye Şahin’i kaybeden Mehmet Ali Şahin (67), 3 yıl aradan sonra hayatını 39 yaşındaki Zuhal Fırat ile birleştirme kararı aldı.

4 çocuk babası olan Mehmet Ali Şahin, AK Parti Genel Merkezi'nde Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı yaptığı dönemde 3 yıl boyunca sekreterliğini yapan 39 yaşındaki Zuhal Fırat'la 15 gün önce aile arasında bir törenle nişanlanmıştı.

Şahin, Siyasi İşler Başkanı olarak Genel Merkez'de Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı dönemde Zuhal Fırat da sekreteri olarak çalıştı. Şahin görevden ayrılınca bir dönem Hayati Yazıcı'yla çalışan Fırat, daha sonra da partinin Medya Tanıtım Başkanlığı'nda görev yaptı. Fırat, partiden ayrıldı, tüm sosyal medya hesaplarını da kapattı.

13 Ekim Cuma günü (yarın) Ankara’da bir otelin salonunda düzenlenecek nikah törenine başta Cumhurbaşkanı ve AK parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Bakanlar, Genel Başkan Yardımcıları ve aile yakınları ile Ankara siyasetinin ve bürokrasinin önde gelen üst düzey isimleri davet edildi.

AK Parti iktidarı dönemlerinde, Devlet Bakanlığı, Başbakan Yardımcılığı, Adalet Bakanlığı ve TBMM Başkanlığı görevlerinde bulunan Şahin, son olarak AK parti Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuş ve halan 26. Dönem AK Parti Karabük Milletvekilliği görevini yapmakta.

Eski Bakan Şahin, eski sekreteriyle evleniyor
Eski Bakan Şahin, eski sekreteriyle evleniyor
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ugur yalçın
Ugur yalçın - 10 ay Önce

Vay vay sekreter ha sen 70 i geçtin eşin daha yeni öldü kızın yaşındaki kadıni al hemde sekreter eşi ölmeden de demek.mevzu vardı ayıp

mavi firtina
mavi firtina - 10 ay Önce

bu bakan trabzonun kupasinin verilmemesi yönünde bayagi capa harcamisti.

Ugur şirin
Ugur şirin - 10 ay Önce

Ne icin mecliste tebrik etmişler anlamadım övülecek.bir durum degil karışık bir durum var burada hem yaş farkindan hem eski sekreter kuruntulu şüpheli dava acaba eşi ölmeden de sekreter hanım tövbe tövbe yapmazlar bunlar tam.müslümandır tam

Serkan
Serkan - 10 ay Önce

Şu adama oldum olası gıcık kapmışımdır neden bilmiyorum tam bir itici tıp.

Nihat
Nihat - 10 ay Önce

Acaba neden.

Hanedan
Hanedan - 10 ay Önce

Enteresan bir durum 27 yaş büyük hanımefendiden hayırlısı olur her iki taraf için inşAllah

banner424