banner536

banner526

banner513

Erdoğan'dan dersaneleri boykot çağrısı

Başbakan Erdoğan Sakarya dönüşü Atatürk Havalimanı önünde kendisini karşılayan vatandaşlara seslendi. Başbakan Erdoğan, operasyonlarla ilgili tartışmanın dershane tartışmalarından sonra başladığına dikkat çekerek yaşananları tezgah olarak nitelendirdi. Er

Gündem 27.12.2013, 22:21
Erdoğan'dan dersaneleri boykot çağrısı

Başbakan Erdoğan Sakarya dönüşü Atatürk Havalimanı önünde kendisini karşılayan vatandaşlara seslendi. Başbakan Erdoğan, operasyonlarla ilgili tartışmanın dershane tartışmalarından sonra başladığına dikkat çekerek yaşananları tezgah olarak nitelendirdi. Erdoğan, vatandaşlardan dershaneleri boykot etmeleri çağrısında bulundu..

İşte Erdoğan'ın o açıklamaları:

Biz birilerinin konuştuğu gibi konuşmayacağız, yumuşak bir dil ile konuşacağız diye konuşan Erdoğan, Fethullah Gülen'in tartışmalara neden olan duasını hatırlattı. Biz beddualarla konuşmayacağız diyen Erdoğan, yaşananların dershane tartışmalarından sonra başladığını söyledi.

İşte Erdoğan'ın o sözleri;

"Biz beddualarla konuşmayacağız. Çünkü bir Müslüman bir Müslüman'a beddua edemez. Biz bu tuzaklara da gelmeyeceğiz. Bedduaya lanet, duaya evet. Gezi'de ülkeye çok sey kaybettirdiler. Şimdi de bununla kaybettirmeye çalışıyorlar. Faiz, borsa ortada. Bu tezgahı kuranlar bunun hesabını nasıl verecekler. Dershaneyle başladılar, işi buraya getirdiler. Şu olaylar dershane sürecinin bir devamıdır. Bunu bilesiniz.

Siz de gelin devletin okulları bize yeter, biz başka bir şey istemiyoruz deyin. Tavrınızı koyun. Çünkü biz bu yola çok başka türlü düşüncelerle çıktık. Niyetimiz halis. İnşallah bu hizmetkarlığımız devam edecek. Kucaklayıcı olacağız.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
ertekin aytaç 7 yıl önce
eğer şu zamanda dersaneler kapatılırsa gençlik elden gider.ahlaksızlık artar.maneviyat çöker.sorumlusu hükümet olur.
güven yılmaz 7 yıl önce
Tek kelime ile helal sana.Bu Feto munafık biz kimin ne olduğunu biliyoruz Feto bu günler için özel yetiştirildi
İhsan Saral 7 yıl önce
Bu başbakan ya kendisini çok akıllı sanıyor yada bizi aptal yerine koyuyor. Güzel kardeşim daha bir kaç gün öncesinde dersanelerin kapatılmasını 2015 yılına erteleyen sen değil miydin?? Yoksa onuda dış mihraklar, faiz lobisi mi yaptı?? Yahu bir de şunu anlayamıyorum.. Bu dış mihrakları ve faiz lobisi ne hikmetse hepte bu iktidar zamanında ortaya çıktı.
Ahmet BEŞİKCİ 7 yıl önce
Allah yardımcın olsun başbakanım dualarımız seninle. hiçkimse unutmasın ki ALLAH'IN AZİZ ETTİĞİNİ KİMSE ZELİL EDEMEZ, seni Allah aziz etmiş bir kere, dinsizler ve münafıklar ne yapsalar nafile !!!
MURAT BAŞKAN 7 yıl önce
yakın zamanda çok büyük bir sınavdan geçeceğiz. 3-5 yıl içinde işallah tam bağımsız bir ülke olacağız. artık ülke amerikan ajanlarıyla yönetilmeyecek ya da amerikaya adam çaığırıp yeni başkan sensin denilmeyecek.. bu yüzden bayrak sende kılıç sende başbakan. eğriler olsada yine sen
Coder 7 yıl önce
Eöredersin devletlüm, hünkarım.

Hemen boykot ediyoruz.

Bu ülkedeki eğitim açığını kapatan bi dersaneler var.İşine gelmiyor bu durum di mi?

Bir de Feto'nun akrep gibi sokması zoruna gitti di mi?Yine millete muhtaç oldun bak.Fazla değil, 1 ay öncesine kadar esip gürlüyodun.Şimdi ne oldu da kedi oldun?

Yakında sayenizde makarna ve kömür satışları patlar.Aha buraya yazıyorum.Demedi demeyin.Memlekette oyunu satacak aç çok nasılsa :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@