banner491

Erdoğan'dan dersaneleri boykot çağrısı

Başbakan Erdoğan Sakarya dönüşü Atatürk Havalimanı önünde kendisini karşılayan vatandaşlara seslendi. Başbakan Erdoğan, operasyonlarla ilgili tartışmanın dershane tartışmalarından sonra başladığına dikkat çekerek yaşananları tezgah olarak nitelendirdi. Er

Erdoğan'dan dersaneleri boykot çağrısı
banner492
banner432

Başbakan Erdoğan Sakarya dönüşü Atatürk Havalimanı önünde kendisini karşılayan vatandaşlara seslendi. Başbakan Erdoğan, operasyonlarla ilgili tartışmanın dershane tartışmalarından sonra başladığına dikkat çekerek yaşananları tezgah olarak nitelendirdi. Erdoğan, vatandaşlardan dershaneleri boykot etmeleri çağrısında bulundu..

İşte Erdoğan'ın o açıklamaları:

Biz birilerinin konuştuğu gibi konuşmayacağız, yumuşak bir dil ile konuşacağız diye konuşan Erdoğan, Fethullah Gülen'in tartışmalara neden olan duasını hatırlattı. Biz beddualarla konuşmayacağız diyen Erdoğan, yaşananların dershane tartışmalarından sonra başladığını söyledi.

İşte Erdoğan'ın o sözleri;

"Biz beddualarla konuşmayacağız. Çünkü bir Müslüman bir Müslüman'a beddua edemez. Biz bu tuzaklara da gelmeyeceğiz. Bedduaya lanet, duaya evet. Gezi'de ülkeye çok sey kaybettirdiler. Şimdi de bununla kaybettirmeye çalışıyorlar. Faiz, borsa ortada. Bu tezgahı kuranlar bunun hesabını nasıl verecekler. Dershaneyle başladılar, işi buraya getirdiler. Şu olaylar dershane sürecinin bir devamıdır. Bunu bilesiniz.

Siz de gelin devletin okulları bize yeter, biz başka bir şey istemiyoruz deyin. Tavrınızı koyun. Çünkü biz bu yola çok başka türlü düşüncelerle çıktık. Niyetimiz halis. İnşallah bu hizmetkarlığımız devam edecek. Kucaklayıcı olacağız.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ertekin aytaç
ertekin aytaç - 6 yıl Önce

eğer şu zamanda dersaneler kapatılırsa gençlik elden gider.ahlaksızlık artar.maneviyat çöker.sorumlusu hükümet olur.

güven  yılmaz
güven yılmaz - 6 yıl Önce

Tek kelime ile helal sana.Bu Feto munafık biz kimin ne olduğunu biliyoruz Feto bu günler için özel yetiştirildi

İhsan Saral
İhsan Saral - 6 yıl Önce

Bu başbakan ya kendisini çok akıllı sanıyor yada bizi aptal yerine koyuyor. Güzel kardeşim daha bir kaç gün öncesinde dersanelerin kapatılmasını 2015 yılına erteleyen sen değil miydin?? Yoksa onuda dış mihraklar, faiz lobisi mi yaptı?? Yahu bir de şunu anlayamıyorum.. Bu dış mihrakları ve faiz lobisi ne hikmetse hepte bu iktidar zamanında ortaya çıktı.

Ahmet BEŞİKCİ
Ahmet BEŞİKCİ - 6 yıl Önce

Allah yardımcın olsun başbakanım dualarımız seninle. hiçkimse unutmasın ki ALLAH'IN AZİZ ETTİĞİNİ KİMSE ZELİL EDEMEZ, seni Allah aziz etmiş bir kere, dinsizler ve münafıklar ne yapsalar nafile !!!

MURAT BAŞKAN
MURAT BAŞKAN - 6 yıl Önce

yakın zamanda çok büyük bir sınavdan geçeceğiz. 3-5 yıl içinde işallah tam bağımsız bir ülke olacağız. artık ülke amerikan ajanlarıyla yönetilmeyecek ya da amerikaya adam çaığırıp yeni başkan sensin denilmeyecek.. bu yüzden bayrak sende kılıç sende başbakan. eğriler olsada yine sen

Coder
Coder - 6 yıl Önce

Eöredersin devletlüm, hünkarım.

Hemen boykot ediyoruz.

Bu ülkedeki eğitim açığını kapatan bi dersaneler var.İşine gelmiyor bu durum di mi?

Bir de Feto'nun akrep gibi sokması zoruna gitti di mi?Yine millete muhtaç oldun bak.Fazla değil, 1 ay öncesine kadar esip gürlüyodun.Şimdi ne oldu da kedi oldun?

Yakında sayenizde makarna ve kömür satışları patlar.Aha buraya yazıyorum.Demedi demeyin.Memlekette oyunu satacak aç çok nasılsa :)

banner441

banner472