banner441

Erdoğan: 'Endişeniz olmasın, dik duruyoruz'

ERDOĞAN'IN SÖZLERİNDEN ÖNE ÇIKANLAR ŞÖYLE;-Bu operasyon uluslararası ve malesef ulusal bağlantıları olan bir operasyondur.-Onlar salt AK Parti'nin güçlenmesini değil, Türkiye'nin güçlenmesinden rahatsızlar.-Yolsuzlukların olduğu bir ülkede Samsun Sahil Yo

Gündem 21.12.2013, 12:33
Erdoğan: 'Endişeniz olmasın, dik duruyoruz'

ERDOĞAN'IN SÖZLERİNDEN ÖNE ÇIKANLAR ŞÖYLE;

-Bu operasyon uluslararası ve malesef ulusal bağlantıları olan bir operasyondur.

-Onlar salt AK Parti'nin güçlenmesini değil, Türkiye'nin güçlenmesinden rahatsızlar.

-Yolsuzlukların olduğu bir ülkede Samsun Sahil Yolunu 4 yılda bitirebilir misiniz?

-Ana muhalefetin genel müdürü tutumuş yolsuzlukardan bahsediyor. Sen Rahşan affıyla yolsuzluktan kurtarmış birisin.

-CHP demek kirlilik demektir. Bu ülkeyi karanlıklara götürmek demektir.

-Hukuka yansıyan olay hukukta karşılığını bulur. Bizim meselemiz hukukn güdümlü hareket etmesidir.

-Tutup da bir yargı mensubu yürütmeye karşı, alışılmışın dışında yasalara aykırı olarak emirr, talimat veya baskın yapamaz.

-Şu terbiyesizliğe bak. Bir savcı bir eve baskın yapacak. Ayak ayak üstüne atacak. Bir de kendine yemek söyleyecek. Eğer yargıyı yönlendirmeye çalışırsanız biz de üzerimize düşeni yapacağız.

-İşte son günlerde. Çok enteresan. Bazı büyükelçilere buradan sesleniyorum. İşinize bakın. Eğer yetki alanınızın dışına çıkarsanız biz de gerekeni yaparız. Eğer sizin ülkelerde de bizim elçiler bu oyunlara dahil oluyorsa bize haber verin. Onu biz alırız.

-Sizleri ülkemizi tutmaya mecbur değiliz.

-Ülkemizde muhalefet bitmiş. Güçlü bir muhalefet olsa Türkiye çok farklı yürür. Ben bunların isimleri ağzıma almayacağım dedim.

-Önümüzdeki yerel seçimlere kadar bir ve diri olacağız hep birlikte Türkiye olacağız.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
isa sayar 6 yıl önce
Endişemiz yok, sen buralara bu milletim nelere karşı dik durarak getirdiğini biliyoruz. Bu vatanı seven herkes senin arkandadır. Sorosçulara, siyonistlere, dış mihrakların kulu köpeği olanlara karşı senin arkanda sonuna kadar varız. ALLAH senden razı olsun. Bu iftiralardan da güçlenerek çıkacaksın. ALLAH sana uzun ömürler versin, başımızdan eksik etmesin.
giray dinç 6 yıl önce
başbakan yolsuzluk olan yerde samsun yolu bitermi diyor. evdeki milyon dolarlar ne peki?? başka örnekleri geçelim o paralar ne. bakanların evinde ne geziyor paralar?
EMRE NEHIR 6 yıl önce
Bu İnsanları nasıl kandırıyorsun halen dik duruyormuş Polisleri Savcıları Susturdunuz halen neler diyorsunuz.
sungur aslan 6 yıl önce
Hırsızları korumak için mi dik duruyorsunuz? O yüzden mi polisleri görevden aldın? o yüzden mi kendi savcılarını içerden bilgi alsın diye davada görevlendirdin? o yüzden mi hala o bakanları koruyorsun? başbakana güvenmezdim ama bu kadarda hata yapabileceğine inanmazdım. belki o davanın ucunun kendisine, kendi oğullarına uzanmasından korktu. çünkü başbakan olmadan önceki serveti ile şu andaki serveti arasında baya bir fark olduğu söyleniyor. bunu hesabını er geç verir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@