banner491

Erdoğan Bayraktar'a şok tepki

Çevreve Şehircilik Bakanlığı koltuğunu İdris Güllüce'ye devreden Erdoğan Bayraktar'ı bakanlık personeli balkonlardan ve kapı girişinde göz yaşları eşliğinde uğurladı.Yeni Bakan Güllüce, Bayraktar'ı bakanlık kapasındaki aracına kadar uğurlarken, birbirleri

Erdoğan Bayraktar'a şok tepki
banner492
banner432

Çevreve Şehircilik Bakanlığı koltuğunu İdris Güllüce'ye devreden Erdoğan Bayraktar'ı bakanlık personeli balkonlardan ve kapı girişinde göz yaşları eşliğinde uğurladı.

Yeni Bakan Güllüce, Bayraktar'ı bakanlık kapasındaki aracına kadar uğurlarken, birbirlerine sarılarak veda ettiler.

Kamu kuruluşunda memur olduğunu söyleyen ve adının açıklanmasını istemeyen bir kişi, 'Bakan çıksa da biran evvel işimin başına gitsem' dedi.

Bu sırada yeni Bakan Güllüce, Bayraktar'ı otomobiline uğurladığı sırada adı öğrenilemeyen bu kişi, "Giderayak partiyi bombalamaya utanmadın mı?', 'Giderayak Sayın Başbakan'ı bombalamaya utanmadın mı?' diye bağırırken, Bayraktar ise bu protestoya aldırış etmeden sivil plakalı otomobile bindi.

Protesto eden bu kişi ise bakanlığın sivil polisleri tarafından uzaklaştırıldı.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
tuncay türk
tuncay türk - 6 yıl Önce

sen giderayak başbakanı eleştirmeye utanmıyor musun ey bakan ? ne yazık ki bu ülkede eleştirmek tenkit etmek ayıp ama çalmak hırsızlık yapmak değil bunların mantığına göre

banner441

banner472