banner536

banner526

banner513

Erdoğan Bayraktar'a şok tepki

Çevreve Şehircilik Bakanlığı koltuğunu İdris Güllüce'ye devreden Erdoğan Bayraktar'ı bakanlık personeli balkonlardan ve kapı girişinde göz yaşları eşliğinde uğurladı.Yeni Bakan Güllüce, Bayraktar'ı bakanlık kapasındaki aracına kadar uğurlarken, birbirleri

Gündem 26.12.2013, 15:13
Erdoğan Bayraktar'a şok tepki

Çevreve Şehircilik Bakanlığı koltuğunu İdris Güllüce'ye devreden Erdoğan Bayraktar'ı bakanlık personeli balkonlardan ve kapı girişinde göz yaşları eşliğinde uğurladı.

Yeni Bakan Güllüce, Bayraktar'ı bakanlık kapasındaki aracına kadar uğurlarken, birbirlerine sarılarak veda ettiler.

Kamu kuruluşunda memur olduğunu söyleyen ve adının açıklanmasını istemeyen bir kişi, 'Bakan çıksa da biran evvel işimin başına gitsem' dedi.

Bu sırada yeni Bakan Güllüce, Bayraktar'ı otomobiline uğurladığı sırada adı öğrenilemeyen bu kişi, "Giderayak partiyi bombalamaya utanmadın mı?', 'Giderayak Sayın Başbakan'ı bombalamaya utanmadın mı?' diye bağırırken, Bayraktar ise bu protestoya aldırış etmeden sivil plakalı otomobile bindi.

Protesto eden bu kişi ise bakanlığın sivil polisleri tarafından uzaklaştırıldı.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
tuncay türk 7 yıl önce
sen giderayak başbakanı eleştirmeye utanmıyor musun ey bakan ? ne yazık ki bu ülkede eleştirmek tenkit etmek ayıp ama çalmak hırsızlık yapmak değil bunların mantığına göre

Gelişmelerden Haberdar Olun

@