banner526

banner533

banner535

Erdoğan Bayraktar Bakanlığı Devretti

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, görevi İdris Güllüce'ye devretti.Bayraktar Başbakan Erdoğan'a teşekkür ederek, 40 yıllık dava için özveriyle çalışmaya devam edeceğini söyledi.Bayraktar, görevi devrederken "2.5 yıldır sürdürdüğüm bakanlık gör

Gündem 26.12.2013, 13:08
Erdoğan Bayraktar Bakanlığı Devretti

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, görevi İdris Güllüce'ye devretti.

Bayraktar Başbakan Erdoğan'a teşekkür ederek, 40 yıllık dava için özveriyle çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Bayraktar, görevi devrederken "2.5 yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevini İdris Güllüce'ye devrediyorum. Kendisine başarılar diliyorum.

Sayın İdris Güllüce'nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle ülkemiz ve milletimiz için son derece başarılı çalışmalar yapacağına yürekten inanıyorum. Son derece sevinçliyim.

Yeni kabine hayırlı olsun. Başbakanımıza, kabine arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 40 yıldır içinde bulunduğum davanın, kutsal bu yolun yara almaması için üzerime düşen sorumluluğun bilinciyle yoluma devam edeceğinin sözünü veriyor, herkese teşekkür ediyorum" dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
abdullah kara 7 yıl önce
40 yıllık dava mı dedin. Dün yerle bir ettiğin şeyi unuttun heralde! Yaptığın ihanet bile değil...
Cahit Sağır 7 yıl önce
insanın bir kararı olur.Dün yaptıkların neyin nesi idi.Yazıklar olsun.Bu kadar etraflı saldırıya ilaveten senin anlamsız çıkışın biz Trabzonluları çokça üzmüştür.Unutulur,yutulur cinsden değil.Boyalı basına bir bakarmısın,sana metiyeler yağdıran kimler.60 yaşından sonra sevenlerin değişti,farkında mısın sayın E.Bayraktar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@