banner491

Erdoğan Bayraktar Bakanlığı Devretti

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, görevi İdris Güllüce'ye devretti.Bayraktar Başbakan Erdoğan'a teşekkür ederek, 40 yıllık dava için özveriyle çalışmaya devam edeceğini söyledi.Bayraktar, görevi devrederken "2.5 yıldır sürdürdüğüm bakanlık gör

Erdoğan Bayraktar Bakanlığı Devretti
banner455
banner432

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, görevi İdris Güllüce'ye devretti.

Bayraktar Başbakan Erdoğan'a teşekkür ederek, 40 yıllık dava için özveriyle çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Bayraktar, görevi devrederken "2.5 yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevini İdris Güllüce'ye devrediyorum. Kendisine başarılar diliyorum.

Sayın İdris Güllüce'nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle ülkemiz ve milletimiz için son derece başarılı çalışmalar yapacağına yürekten inanıyorum. Son derece sevinçliyim.

Yeni kabine hayırlı olsun. Başbakanımıza, kabine arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 40 yıldır içinde bulunduğum davanın, kutsal bu yolun yara almaması için üzerime düşen sorumluluğun bilinciyle yoluma devam edeceğinin sözünü veriyor, herkese teşekkür ediyorum" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
abdullah kara
abdullah kara - 6 yıl Önce

40 yıllık dava mı dedin. Dün yerle bir ettiğin şeyi unuttun heralde! Yaptığın ihanet bile değil...

Cahit Sağır
Cahit Sağır - 6 yıl Önce

insanın bir kararı olur.Dün yaptıkların neyin nesi idi.Yazıklar olsun.Bu kadar etraflı saldırıya ilaveten senin anlamsız çıkışın biz Trabzonluları çokça üzmüştür.Unutulur,yutulur cinsden değil.Boyalı basına bir bakarmısın,sana metiyeler yağdıran kimler.60 yaşından sonra sevenlerin değişti,farkında mısın sayın E.Bayraktar.

banner441

banner472