"Er veya geç bu işi başaracağız"

 G20 zirvesi için Meksika'da bulunan Başbakan Erdoğan, Dağlıca'da 8 askerin şehit olmasıyla ilgili, "Milletimiz başı sağolsun. Terörle mücadele sonuna kadar sürecek" dedi. Erdoğan, "Terörle pazarlık yapmadık, yapmayacağız Teröristlerin yapması gereken tek

Gündem 19.06.2012, 16:59

 

G20 zirvesi için Meksika'da bulunan Başbakan Erdoğan, Dağlıca'da 8 askerin şehit olmasıyla ilgili, "Milletimiz başı sağolsun. Terörle mücadele sonuna kadar sürecek" dedi.

 

Erdoğan, "Terörle pazarlık yapmadık, yapmayacağız Teröristlerin yapması gereken tek şey silah bırakmaktır. Güvenlik güçlerimizin operasyonları yapması görevidir. Er ya da geç bu işi başaracağız" diye konuştu. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
ak 9 yıl önce
sana, kadrolarına ve başta açılım olmak üzere uygulamalarına söylenecek çok söz var, ama, yüreği yanan bunca anaya saygısızlık olmasın, şimdilik susalım.
zevla 9 yıl önce
Sen bu işleri bırak. 0 terörü nerelere getirdin. Çık adam gibi bu işi baiaramadık söyle,bu bana göre erdemlik sayılır. Sen Meksikadan Hoca efendi dünbüğüne oradan Obamadan Türkiyeyi daha nasıl hızlı şekilde parçalarız diye icazet almaya devam et.
ADIL 9 yıl önce
Açılımlar devam ediyormu sayın başbakan.Kırmızı halılarla halaylarla teröristleri yine karşılayacakmısınız.? Milletimizin başı sağolsun derken zenginide katıyormusunuz.Bu son başbakanlığınız nasıl halledecekmişsiniz.?Sizin de devriniz kandırmakla son buldu.
bozkurtemrah 9 yıl önce
Sayın başbakan siz mi pkk ile pazarlığa oturmadınız ? Ya sizin hafızanız gitti yada siz bu ülke halkını başka gözle görüyorsunuz. Siz değilmiydiniz imralıdakiyle görüşen bunu bizzat siz açıklamadınız mı ? Siz ki teröristleri kahraman gibi ülkeye sokanlarsınız ,sonra ne kadar söz söylerseniz söyleyin bu ülke haklını kandıramayacaksınız.Allah sizin değil başbakanım bizim yar ve yardımcımız olsun..
firstclass 9 yıl önce
Hangi iş, şu 2005 de diyarbakır konuşmanızda "ne istediğinizi biliyoruz, size istediklerinizi vereceğiz" dediğiniz iş mi, yoksa Princeton üniversitesinde, bu açılımı Türk halkı kabul etmez diye sorduklarında "Hazmede hazmede kabul edecekler, hazmettire hazmettire kabul ettireceğiz" dediğiniz işi mi er veya geç bitireceksiniz, biz anlayamadık da....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@