Modern Pozitif Bilimler

banner513

Emniyet'teki depremin sarsıntıları büyüyor!

İzmir'de, daha önce İstanbul'daki yolsuzluk operasyonunun ardından yapılan tayinlere yenileri eklendi. İkinci dalga tayinlerde, üç şube müdürünün daha yeri değiştirildi.İstanbul'da gerçekleştirilen yolsuzluk operasyonunun ardından, başlayan tayinlerin ilk

Gündem 22.12.2013, 22:17
Emniyet'teki depremin sarsıntıları büyüyor!

İzmir'de, daha önce İstanbul'daki yolsuzluk operasyonunun ardından yapılan tayinlere yenileri eklendi. İkinci dalga tayinlerde, üç şube müdürünün daha yeri değiştirildi.

İstanbul'da gerçekleştirilen yolsuzluk operasyonunun ardından, başlayan tayinlerin ilk dalgasında İzmir Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 13 şube ve ilçe müdürünün yeri değiltirildi. Bugün yapılan ikinci tayin dalgasında ise, ilk tayinde Mali Şuçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'den, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne atanan Emin Göktaş, bu kez Tanık Koruma Şube Müdürlüğü'ne tayin edildi.

Tanık Koruma Şube Müdürü Şevket Canıtez, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne, bu şubenin müdürü Mehmet Akpınar da, Bornova İlçe Emniyet Müdür yardımcılığı görevine tayin edildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
adil türk 7 yıl önce
Sen çıkarlarını ve yandaşlarını düşünürsen birileride kendi imkanlarını kullanır.
EMRE NEHIR 7 yıl önce
İşlerine gelmeyince nasılda Polisi savcıyı görevden aldı Bu Akp..Vah Ülkemin haline.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@