Emniyet'te şok dalga!

Türkiye düne ülkeyi derinden sarsan bir şokla uyandı. “Büyük Rüşvet” adıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı şafak operasyonuyla İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın oğlu Salih Kaan Çağlayan, Ç

Emniyet'te şok dalga!

Türkiye düne ülkeyi derinden sarsan bir şokla uyandı. “Büyük Rüşvet” adıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı şafak operasyonuyla İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın oğlu Salih Kaan Çağlayan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar, Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, iş adamı Ali Ağaoğlu ve Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'ın da aralarında bulunduğu 84 kişi gözaltına alındı.

5 EMNİYET MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI

Dün sabah saatlerinde başlayan ve Türkiye'yi sarsan yolsuzluk operasyonlarının ardından bu sabah bir şok daha yaşandı ve 5 emniyet müdürü görevden alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde operasyon yetkisi olan Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı,

Terör Müdürü,

Kaçakçılık,

Organize Müdürü Nazmi Ardıç,

Asayişten Sorumlu Müdür görevlerinden alındı.

Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı Organize Müdürü Nazmi Ardıç 17 Aralık'ta yapılan operasyonu yürütüyordu.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
tuncay türk
tuncay türk - 6 yıl Önce

Allahsızlar kitapsızlar hiç suçu günahı olmayan 80 90 yaşında adamları sabahın köründe evden polis toplarken ergenekon diye alkışlıyordunuz ama deniz fenerindeki gibi işin ucu size dokununca hemen görevden alın hiç utanmıyor musunuz yahu hiç mi Allah tan korkmuyorsunuz. nerede sizin adaletiniz ? nerede ?

Ö. İlker Özgür
Ö. İlker Özgür - 6 yıl Önce

Soruşturmayı başlatan emniyet müdürlerini görevden almak "biz yolsuzluk yaptık" demektir.

Hüseyin Karagöz
Hüseyin Karagöz - 6 yıl Önce

El çırpan AKP-PKK...Yargıtayın AKP-PKKyı kapatma kararına yargı darbesi diyenler....Subaylar komutanlar içeri alınırken Türkiye bağırsaklarını temizliyor diye sırıtanlar...Asker düşmanlığı yüzünden destek olduğunuz bu yargı şmdi size dokununca kötü oldu öyle mi? Bu ne ikiyüzlülüktür Allahım....Tez zamanda birbirlerinden bulsunlar inşallah...Lağım patladı artık tezgahları çöküyor BOPÇULARIN...AKP-PKK-CEMAAT Ulus ve Üniter devlet için bir numaralı tehdttir...İttifakları çatırdıyor...

SIRADAKİ HABER