7m


7m

hyundai

Ekrem Dumanlı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tehdit!

Koza İpek Grubu'na bağlı Kanaltürk televizyonunda canlı yayına katılan Fethullahçı olan Ekrem Dumanlı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'yi kastederek "Bir şekilde gidecek. Seçim önemli değil' diyerek açıkça tehdit etti.   Ekrem Dumanlı, "Ya adam gibi gid

Gündem 01.09.2015, 22:29
Ekrem Dumanlı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tehdit!
Koza İpek Grubu'na bağlı Kanaltürk televizyonunda canlı yayına katılan Fethullahçı olan Ekrem Dumanlı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'yi kastederek "Bir şekilde gidecek. Seçim önemli değil' diyerek açıkça tehdit etti.
 
Ekrem Dumanlı, "Ya adam gibi gider. Ya da gitmek zorunda kalır.. Böyle olur mu? Gider abicim gider". diyerek de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tehdit etti.

Yorumlar (8)
ali duran 7 yıl önce
Bu Ekrem Dumanlı Cumhurbaşkanının makamına saygısızlıktan hakaretten yakalama kararı çıkartılıp içeri alınmalı ve haddi bildirilmeli.
Oflu 7 yıl önce
Adam gercekleri söylüyor artik türkiyeyi diktatörten kurtulma zaman
HASAN DEMİR 7 yıl önce
Batikandan papayımı götüreceksiniz yoksa devletin başına. Münafik oğlu münafikler. Fetullah ile cehennemde yeriniz hazır. Dinler arası diyaloğa devam, papa babanızın elini öpün siz.
ali duran 7 yıl önce
Erdoğan'ın kaderi aynı Cennet mekan 2.Abdülhamid Han hazretlerine o kadar benziyorki ama 2.Abdülhamid Han hazretlerinin boynunu kader bükmüştü şimdi öyle değil kader müslümanlardan yana Erdoğana gidecek diyenler kendileri gidiyor soluğu hizmetçisi oldukları ülkelerde alıyorlar yani demem oku bu adiler ne yaparlarsa yapsınlar pis emellerine ulaşamayacaklar çünkü kader boyunlarını bükmüş
K.ATAMER 7 yıl önce
Yalan dünyanın boş hayal pereestleri. Yıllarca ben dahil din edebiyatıyla milyonlarca insanın kesesine virüs gibi sömurduğünüz ve bu sayede edindiğini saltanatın gelirleri bitince ortalığa düşünüz.Sizi Amerika açar. Ordan da siz kaçar olursunuz.Kendi adıma zimmetine beş kurusunumu gecirdiyseniz cennet düccarlığı yere erken göç edersiniz insllh.
Nihat yılmaz 7 yıl önce
Ne oldu düne kadar el etek öptüğünüz adamla aranız paylaşım yüzündenmi bozuldu
nl 7 yıl önce
Ofkuya sorarimn ne yapti sana erdogan adamin olmus anasina bile kufrediniz kime ne yapti
adil türk 7 yıl önce
Bu tür beyanatlar ve tehditler yapabilmek son noktaya gelmişliğin ve acizliğin alametleridir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@