7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Egemen Bağış; Aşağılık itibar cellatlarının...

İnternete servis edilen ve AK Parti Milletvekili Egemen Bağış ile gazeteci Metehan Demir arasında geçtiği iddia edilen konuşmaya ilişkin konunun taraflarından açıklamalar geldi.Bağış, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Farklı zamanlardaki konuşmaları

Gündem 19.03.2014, 09:36
Egemen Bağış; Aşağılık itibar cellatlarının...

İnternete servis edilen ve AK Parti Milletvekili Egemen Bağış ile gazeteci Metehan Demir arasında geçtiği iddia edilen konuşmaya ilişkin konunun taraflarından açıklamalar geldi.

Bağış, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Farklı zamanlardaki konuşmalarımı montajlayıp eklemelerle tamamen çarpıtan aşağılık itibar cellatlarının saldırıları ile karşı karşıyayım. Sabah itibari ile hukuki yollardan bu ahlaksız iftira ve saldırılara karşı mücadelemi başlatacağım. Bu konuşmanın tamamını benim yaptığımı düşünerek incinen tüm iyi niyetli kardeşlerimden hassasiyetle özür dilerim. Peygamber Efendimize hakarete sessiz kalıp, bugün bana saldıranlara ise söyleyecek sözüm yok. Bu çete ile mücadelemiz elbet sürecek” dedi.


METEHAN DEMİR’DEN AYETLİ CEVAP

Metehan Demir ise, "Farklı zamanlarda Arapça konuşan Alman taklitleri dahil farklı konuşmalarımı gizlice dinleyip montajlayanları Allah’a havale ediyorum. İllegal yollarla insanları dinleyip onları haşa din düşmanı gibi gösteren haysiyet cellatlarının kimsenin Allah sevgisini ölçme hakkı yoktur. Yine de montajlı ifadeler dahil hassasiyet gösteren herkesten özür dilerim. Bu milletten de elbet bir gün birileri özür dileyecektir. ’Ey iman edenler, herhangi bir fâsık size bir haber getirirse, onu iyice tahkik edin, doğruluğunu araştırın’. ’Yoksa, gerçeği bilmeyerek, birtakım kimselere karşı fenalık edip sonra yaptığınıza pişman olursunuz. Hucurat Suresi 6.’" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (1)
tuncay türk 8 yıl önce
yahu bırakın bu ayakları sizde her yol var ne Allahtan korkarsınız ne kuldan utanırsınız başkası olsa yine inanmamda şakacı egemen senden herşey beklenir utanmadan Allahın ayetleriyle dlga geçiyorsunuz bakara makara diye sürekli mağduruzda mağduruz tib tubiitak herşey elinizde montajsa ispatlayın kardeşim neden korkuyorsunuz ? delikanlı olun biraz bari siz dininizi de değiştirseniz sizin seçmeniniz sizden vazgeçmeyecek nasıl olsa biraz cesaretli olun bari açık olun yahu dürüst olun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@