Eczaneye giden kadına tecavüz etti

Samsun'da nöbetçi eczaneye ilaç almaya giden kıza tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan şahsın yargılanmasına devam edildi. Olay, İlkadım ilçesi Hançerli Mahallesi'nde 25 Ağustos 2015 tarihinde gece yarısı meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir kafetery

Gündem 24.12.2015, 15:10
Eczaneye giden kadına tecavüz etti

Samsun'da nöbetçi eczaneye ilaç almaya giden kıza tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan şahsın yargılanmasına devam edildi.

Olay, İlkadım ilçesi Hançerli Mahallesi'nde 25 Ağustos 2015 tarihinde gece yarısı meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir kafeteryada çalışan 17 yaşındaki A.T. adlı kız, gece iş çıkışı taksi tutup Hastane Mahallesi'ndeki evine geldi. Ancak annesi 59 yaşındaki E.T., başının çok ağrıdığını belirterek kızı A.T.'den nöbetçi eczaneden ilaç almasını istedi. Nöbetçi eczaneden ilaç almak için evden ayrılan A.T., Samsun Cumhuriyet Meydanı yakınında alkollü olduğu ileri sürülen 36 yaşındaki B.K. ile karşılaştı. B.K., A.T.'nin kolundan tutarak tehdit edip götürdüğü evde zorla alıkoyup tecavüz etti. Evine giden A.T., annesine kendisini alkollü bir kişinin tehdit edip bir eve götürdüğünü, burada darp ettiğini ve tehditle zorla tecavüz ettiğini söyledi. Anne olayı mahalle muhtarına bildirdi, muhtar da polise haber verdi.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri tarafından gözaltına alınan B.K., nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. B.K. hakkında Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde "cebir, tehdit ve hile kullanılarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, çocuğun nitelikli cinsel istismarı" suçlarından dava açıldı.

Bugün görülen davanın ikinci duruşmasında B.K. hakkındaki suçlamaları kabul etmedi. Kendisini savunan B.K., " Olay gece saat 03.30'da A.T., bana saat sordu. Kendisini daha önceden tanımıyorum. Girecek evin yoksa bize gidelim dedim. Benimle birlikte bize gittik" dedi.

Hakimin " Kızı götürürken kolundan tuttuğuna dair güvenlik kamerası kaydı var" sorusuna B.K., " Kız bitkindi bende kolundan düşmesin diye tuttum. Kendim sokakta çok yaşadım. O yüzden yine aynı şekilde yardıma muhtaç biri olma ona yine yardım eder evime götürürüm. Kesinlikle tecavüz etmedim. Benden niye şikayetçi olduğunu bilmiyorum. Belki başkası tecavüz etmiştir. Suçlamaları kabul etmiyorum" dedi.

Mahkeme heyeti B.K.'nin tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Yorumlar (3)
bg 5 yıl önce
Bu nöbetçi eczane mantığı başka ülkede var mı? Bunun başka bir yolu olmalı
Paşa Türk 5 yıl önce
Başlarım başka ülkesine de memleketine de.Arkadaş biz memleketimizde geç saatte dolaşamayacak mıyız ne demek bu?Bu nasıl insanlıktır yaa?Tartışılacak hiçbir yanı yoktur bunun bu iş gerçekse tıbbi ve ilmi yollarla ispatlanabilirse o adamın cezası idam olmalıdır.Yok efendim sarhoştu kendinde değildi gibi şeyleri de kabul etmiyorum.
Paşa Türk 5 yıl önce
Satmayın bu zıkkımı memlekette hayret bir şey yaa.Dini boyutunu geçtim bunu içmeyen ne kaybediyor kardeşim.Binbir türlü içecek şey var.Hepsi tükendi düştük alkol peşine. Yok arkadaş böyle İslam ülkesi olmaz.Böyle huzur olmaz.Bizi mahvetmişler.Analarımız babalarımız bile bitmiş evlat yetiştirenn gerçek ana baba kalmadı nerdeyse.Vallaha Allah sonumuzu hayır etsin.Atalarımız haklarını helal etmiyodur kim bilir bize.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@