Durakta insanlığın öldüğü an!

Metrobüs durağında kalp krizi sonucu hayatını kaybeden kadının cesedi saatlerce durakta bekletildi. Vatandaşlar ise üst geçitten, yerde yatan cesedi film izler gibi seyretti.Metrobüste kalp krizi geçiren ve araçtan çıkartılıp yere yatırılan bir kadın haya

Gündem 15.12.2011, 11:33
Durakta insanlığın öldüğü an!

Metrobüs durağında kalp krizi sonucu hayatını kaybeden kadının cesedi saatlerce durakta bekletildi. Vatandaşlar ise üst geçitten, yerde yatan cesedi film izler gibi seyretti.

Metrobüste kalp krizi geçiren ve araçtan çıkartılıp yere yatırılan bir kadın hayatını kaybetti. Vatandaşlar ise üst geçitte yerde yatan cesedi seyretti.

Takvim gazetesinin haberine göre olay, Zeytinburnu metrobüs durağında dün sabah meydana geldi. Yadigar Çetinkaya, işe gitmek için metrobüse bindi. Çetinkaya, araç Zeytinburnu durağına geldiğinde fenalaştı.

Yolcular tarafından dışarı çıkartılarak yere yatırılan Çetinkaya, sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Talihsiz kadının kalp krizi sonucu öldüğü öğrenildi. Üzeri örtülen cesedin, saatlerce durakta bekletilmesi tüyler ürpertti.

Metrobüs durağına gelen bazı vatandaşlar ise üst geçitte tribün oluşturarak yerde cansız yatan Çetinkaya'nın cesedini seyretmeyi ihmal etmedi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@