banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'u kutladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'un Kurtuluş yıldönümü ile ilgili mesaj yayınladı.

Gündem 24.02.2018, 13:21 24.02.2018, 14:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'u kutladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon’un kurtuluş yıl dönümünü kutladı. 


Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon’un kurtuluş yıl dönümü dolayısıyla Vali Yücel Yavuz ile Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na tebrik telgrafı gönderdi.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Takım taraftarı 3 yıl önce
Sayın Cumhurbaşkanı son yıllar bilhasa da 2011 den beri trabzona ceza veriyorsunuz hiçbir büyük bir yatırım yok iki üç küçük açılışlar trabzondan sanki öç alıyorsunuz bütün verilen sizler yıllardır unutuldu başta havalimanı bugün trabzon havalimanı türkiyenin en çok yolcu taşıyan havalimanlarından biri olmasına rağmen kaderine terk edilmiş kimsenin umurunda deyil siz gidin rize havalimanı yapıyorsunuz rize ile trabzonun arasi 80 km trabzon yeni hava alanı söz vermenize rağmen ses yok pist zaten yetersiz umurunuzda deyil siz secim vaadlerinizde söz verdiniz başka verdiğiniz ve yapilmayanlardan bazıları ikinci üniversite şehir hastanesi hepsi bitti bizde daha yeri belli deyil otogar terminal çimento fabrikasının kalkması kentsel dönüşümler çömlekçi değirmendere tabakhane nin görüntüleri çok kötü vede bu trabzon size ben dahil oy veriyoruz hemte yuzde 65 veya 70 lojistik merkez sözü verdiniz rize ye kaydirdiniz camburnuna dersane detiniz 5000 kişi çalışacak detiniz büyük temel atma şovu yaptınız ama öyle kaldı yaptığınız bir sdat var onuda en sona yaptınız yasalar demeyin söz konusu rize olunca hemen oluyor
yomrALİ 3 yıl önce
Kardeş o zaman neden ağlıyorsun,oy vermeye devam et!!!!
Bizde takım taraftarıyız 3 yıl önce
Güzel kardeşim, güzel diyorsun da bu dediklerine vali belediye başkanı ve muhtarlar bakar. Herşeyi de cumhurbaşkanı bakmaz. Evin kapısının anahtarı kaybolmuş sen tayyipten hesap soruyon neden kayboldu diye. Böyle herşey düzelmez. Bu işleri tespit komisyonu tespit eder, ve cumhurbaşkanına sunulur. anlaştık. :)
Asıl takım taraftarı 3 yıl önce
biri cumhurbaşkanına ağlıyor diğeri neden ağlıyorsun oy ver arkana bakma diyor daha başkası gelmiş oy ver ama herşeyi cumhurbaşkanı yapmaz diyor. ah be kardeşim ağlanacak halimiz var !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@