banner572

Cübbeli'ye kötü haber!

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün tutuklanmasına yapılan itiraz reddedildi.Geçtiğimiz günlerde Karagümrük çetesi olarak bilenen suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltın alınan ve tutuklanan Ünlü'nün avukatları bu karara itir

Gündem 21.12.2011, 23:35
Cübbeli'ye kötü haber!

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün tutuklanmasına yapılan itiraz reddedildi.


Geçtiğimiz günlerde Karagümrük çetesi olarak bilenen suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltın alınan ve tutuklanan Ünlü'nün avukatları bu karara itiraz etmişti. Talebi değerlendiren İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi, Ünlü ile birlikte itirazda bulunan 2 şüphelinin daha itirazını reddetti.


Yorumlar (4)
teyfik 10 yıl önce
hocamızz adice tezgah kuranlar iftira atanlar sevineneler göz yumanlar zerre katkısı olanlar MAHŞERDE görüceksiniz CEHENNEMDE göreceksiniz.
hasanmolla 10 yıl önce
OYUN kuranların tezgahlar cevirenlerin, işbirlikcilik yapıp müslümanlara inanılmaz iftira edenlerin en kısa zamanda hakkından gel YARAP. AMİN.
Ali kemal birinci 10 yıl önce
Allah(c.c) bu iftirayı atanların başına daha büyüklerini musallat etsin
grisakall 10 yıl önce
ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler..insanlara bu kadar güvenmeyin..hele de din konusunda..fazlaca sustimal istirmar edilecek konu. sizi öteki dünyada cübbeli ahmet kurtarmıcak yaptığınız ameller kurtaracak..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@