Cübbeli'den Baş'a tepki

Cezaevinden çıktıktan sonra sohbetlerine devam eden Cübbeli Ahmet Hoca, BTP (Bağımsız Türkiye Partisi) Genel Başkanı Haydar Baş'a yüklendi.HZ. ÖMER'E İFTİRA ATARSAN SONUN BÖYLE OLURİsim vermeden Haydar Baş'ın kendisini çok kıskandığı ileri süren Cübbeli A

Cübbeli'den Baş'a tepki

Cezaevinden çıktıktan sonra sohbetlerine devam eden Cübbeli Ahmet Hoca, BTP (Bağımsız Türkiye Partisi) Genel Başkanı Haydar Baş'a yüklendi.
HZ. ÖMER'E İFTİRA ATARSAN SONUN BÖYLE OLUR

İsim vermeden Haydar Baş'ın kendisini çok kıskandığı ileri süren Cübbeli Ahmet Hoca, "'Kimse beni dinlemiyor' diye sızlanıyor. Sen Hz. Ömer'e iftira atarsan seni kim dinler" diye konuştu.

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut
Ünlü şöyle devam etti;
KENDİ KENDİNE GELİN GÜVEY OLUYOR

" Şimdi sahtekarlar var. Müteseyyihler var. Ne demek, şeyhlik taslıyorlar. Bir tanesi var başına kasketi geçirmiş boynuna da kravatı takmış benimle uğraşmaya başladı. Önceden de benimle uğraşıyordu ama gizliden yapıyordu. Şimdi adres vererek yapıyor. 'Ya işte Cübbeli diye biri var, sarık takmış cübbe giymiş, sakal uzatmış, baston kullanmış. Millet onu dinliyor beni dinlemiyor. Benim sakalım kısa diye mi beni dinlemiyor. ' Meseleye bak ya. Sen Hz. Ömer'e iftira atarsan, millet seni dinler mi? Ben mürşide bağlıyım. O zaman millet gelir. Sen milletin kalbini yönetemezsin ki. Kendi kendine kalkıp ben Şeyh oldum dersen, rengin ortaya çıkar. İşte sen böyle devam edersen Allah da seni rezil eder."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
muharrem
muharrem - 7 yıl Önce

Allah c.c din yalancilarinin hepsini hem bu dunyada hem ahirette rezil edecek .Seni etmedi mi cubbeli , fatih altaylida kasedin vardi o mit ajani din aleyhinde sana istedigini soyletmedimi?

arifbozbey
arifbozbey - 7 yıl Önce

Fatih altaylı için söylediklerine katılıyorum lakin cübbeliye ne söyletti altaylı! sanırım teke tek leri izlemedin sallıyorsun.ben tüm programlarını seyrettim cübbelinin ayet,hadis ve içtihat destekli olmayan hiç bir ley söylemedi. sen vezir ile rezil kelimelerinin manasını karıştırdın sanırım.ayrıca o çakma seks kaseti fatih altaylının elinde değil fetoşun 1 numaralı ismi hüseyin gülercenin elindedir ki cübbeli hala hüseyin gülerceli ve fetoşculara giydirip duruyor.sapla samanı karıştırma bence!!!

SIRADAKİ HABER

banner441