Cübbeli cezaevinde öldürülebilir!

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün bağlı bulunduğu İsmailağa cemaatinin sitesi, Cübbeli Ahmet'in cezaevinde zehirlenerek öldürülebileceğini ileri sürdü."Karagümrük çetesi" olarak bilinen suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma

Gündem 02.02.2012, 18:53
Cübbeli cezaevinde öldürülebilir!

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün bağlı bulunduğu İsmailağa cemaatinin sitesi, Cübbeli Ahmet'in cezaevinde zehirlenerek öldürülebileceğini ileri sürdü.

"Karagümrük çetesi" olarak bilinen suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanarak cezaevine konulan Cübbeli Ahmet ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı.

İsmailağa cemaatinin internet sitesi tarafından ortaya atılan iddiaya göre, Cübbeli Ahmet cezaevinde zehirlenerek öldürülebilir. Sitede İskilipli Atıf Hoca'dan örnek verilerek, şöyle deniliyor;

"Liderinin dışarıda olduğu çete davası nedendir bilinmez bir türlü başlamadı. Acaba "bunu daha nasıl bağlantılarla ilişkilendirebiliriz"in hesabını mı yapıyorlar? Bilemiyoruz daha ne oyunlar dönüyor? Daha ne planlar yapılıyor bilemiyoruz. İskilipli Atıf Hoca'da evinden alınırken "bu bir soruşturma, sorguya çekip bırakacaklar" demiş ancak evine dönmek bir daha nasip olmamıştı. Allah dostunu dar ağacında sallandırıp, karşısına geçip izleyerek keyfini çıkarmışlardı. İmkânları olsa Hocamızı da dar ağacına götürürler ya, şimdi artık zehirleyerek kendi eliyle öldürmek moda."

Cübbeli Ahmet'ten zehirlenme ihtimaline karşı yediği herşeye dikkat etmesinin de istendiği yazıda, "Hocamız hapishanede yediği her şeye dikkat etmeli, toplu olarak yenilmeyen hiçbir şeyden yememeli ve içmemeli. Öyle ya, halkın güvenini kıramadıkları için orada da işini bitirmek isteyebilirler" denildi.

Yorumlar (3)
lostbumerang 9 yıl önce
hocayı cidden severdim dinlerdim netten tvden falan ama atılabilecek en inanılmıcak suç atılıp hoca içeri atıldı nedenini öğrenmek isteyenler netteki hükümet adına sohbetlerine bir baksın anlarlar bence
Ekrem Hacikerimoglu 9 yıl önce
İddianameyi görmek lazım , savcı polis neden tutukladi. Deliller ses kayitlari Varmi ? İnşallah bu hoca yanlış isler yapmamisdir, islam için kötü görüntü olur. Ama adalete güvenmek lazım, fenerliler gibi illaki suçsuz Aziz Yildirim gibi görüntü vermeye gerek yok.
ubemme 9 yıl önce
Cübbeli denilen kişi,montaj ! olduğunu ileri sürdüğü kasetini için mafyaya başvurdu,polis mafyayı takip ediyordu,tesadüfen cübbeliye ulaştı...dünyanın neresinde montaj olan bir kaseti bulmak için mafyaya tonla para ödenir ??? kaseti montajlayan her zaman yine montajlayabilir,mafyaya başvurmak niye ???..F tipi derken iftira atıyorsun,iş o kdara abartıldı ki fenerbahçe dahi şike için cemmat bize tuzak kurdu diyor,yağan karı da Fethullah hoca mı yağdırıyor yoksa...ayıptır,işiniz gücünüz iftira....ve şunu da unutma ! "Allah cc sevdiği kuluna sıkıntı verir ama onu rezil etmez"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@