banner491

Çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon

Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Terörle Mücadele Şube’ye bağlı ekiplerinde desteği ile sabah saatlerinde çok sayıda adrese operasyon düzenledi.Operasyona giden ekiplerin adres bulmakta zorluk çektikleri görülürken, belirlenen adrese gide

Çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon

Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Terörle Mücadele Şube’ye bağlı ekiplerinde desteği ile sabah saatlerinde çok sayıda adrese operasyon düzenledi.

Operasyona giden ekiplerin adres bulmakta zorluk çektikleri görülürken, belirlenen adrese giderken bir taksicinin eşlik etmesi ilginç bir görüntü oluşturdu.

Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri sabahın erken saatlerinde belirlenen adreslere operasyon yapmak için Vatan Caddesi üzerinde bulunan Emniyet Müdürlüğü binasından ayrıldı. İstanbul’un farklı noktalarında adreslere giden ekiplerin adres bulmakta güçlük çektiği görüldü.
 
Yaşanan adres bulma sıkıntısı nedeniyle bazı ekipler taksicilerden destek aldı. Ekipler kendilerine eşlik eden taksi ile operasyonun yapılacağı adrese gitti.
 
Sabah saat  sıralarını gösterdiğinde ise adreslere giriş yapıldı. Olayın içeriği ile ilgili henüz bilgi bir açıklama yapılmazken, operasyonda çok sayıda kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Öte yandan gözaltına alınan zanlılar Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner494