7m


7m

hyundai

Cesedin çöpe atıldığı anlar kamerada !

İstanbul Şile'de cesedi bulunan kadınla ilgili detaylar ortaya çıktı. Cinayetle ilgili gözaltına alınan zanlı, sorgusunda genç kadını döverek öldürüp parçalara ayırdığını itiraf etti. Cesedin çöpe atıldığı anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı. Şile Karak

Gündem 25.08.2015, 13:33 05.09.2018, 12:57
Cesedin çöpe atıldığı anlar kamerada !

İstanbul Şile'de cesedi bulunan kadınla ilgili detaylar ortaya çıktı. Cinayetle ilgili gözaltına alınan zanlı, sorgusunda genç kadını döverek öldürüp parçalara ayırdığını itiraf etti. Cesedin çöpe atıldığı anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Şile Karakiraz Mahallesi'ndeki çöp döküm sahasında geçtiğimiz günlerde bulunan parçalanmış kadın cesedinin 35 yaşındaki Güneş Kanak adlı kadına ait olduğu belirlendi. Olayı soruşturan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, hakkında kayıp ihbarı bulunan genç kadının son görüştüğü kişileri takibe aldı. Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri Kanak'ın son görüştüğü B.F. (43), A.E. (47), F.B. (46) ve E.D.'yi (43) gözaltına aldı. Yapılan sorgulama sırasında B.F., Güneş Kanak'ı kafasına sopayla vurarak öldürdüğünü ve daha sonra testere ve bıçakla vücudu parçalara ayırdığını itiraf etti. B.F. ifadesinde Kanak ile sevgili olduklarını ve sürekli kendisinden para istemesi nedeniyle olay günü tartıştıklarını söylediği öğrenildi.

İfadeleri alınan zanlılar, adliyeye sevk edildi.

Tüyler ürperten cinayet sonrası yaşananlar güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde zanlı B.F. belirli aralıklarla poşetlere koyduğu ceset parçalarını çöp konteynırına atıyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@