banner526

banner533

banner535

Canalioğlu, “Birinci projemiz insana yatırım…”

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı PM Üyesi ve Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu, insana yatırımın en önemli projeleri olduğunu belirterek, “Temelinde insan olmayan hiçbir yatırım başarıya ulaşamaz. İnsana yatırım, kente yatırım demektir

Gündem 03.01.2014, 15:52
Canalioğlu, “Birinci projemiz insana yatırım…”

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı PM Üyesi ve Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu, insana yatırımın en önemli projeleri olduğunu belirterek, “Temelinde insan olmayan hiçbir yatırım başarıya ulaşamaz. İnsana yatırım, kente yatırım demektir” dedi.

Trabzon halkına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman doğruları söyleyeceğini belirten Volkan Canalioğlu,  “Halk temiz siyaset istiyor. Oy vererek göreve getirdikleri siyasetçileri her zaman yanında görmek istiyor. Yetimin bir kuruşunu yedirmeyeceğiz. Halkımız yetim hakkı, kul hakkı yiyenleri affetmez.  Hizmet yaparken kesinlikle ayırım yapmayacağız. Trabzon insanı hizmetin en iyisine layıktır. Trabzon 2014 yılında yeniden o eski günlerine dönecektir. Göreve geldiğimizde kentimizde yaşayan herkesi kucaklayacağız. Vatandaşlarımızın mutlu yaşaması için oluşturduğumuz ekibimiz projelerimiz üzerinde çalışmalarını yürütüyor” diye konuştu.

basliksiz-1.20140103155250.jpgCanalioğlu, Trabzon’un en önemli sorunlarının başında ulaşım geldiğini ifade ederek, “Verdiğimiz sözleri 5 yıl içerisinde yerine getireceğiz. Tüm sorunları olduğu gibi Trabzon’daki trafik sorununu da yine şoför esnafıyla çözeceğiz. Trabzon; Türkiye’de her açıdan yaşanabilir kentlerden biri olacak El ele, kol kola mücadele edeceğiz. Bu bizim boynumuzun borcudur”  dedi.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
isa sayar 7 yıl önce
Sayın başkanımız Orhan Fevzi Bey Trabzons'da Trafik sorununu çözeli çok oldu. Hala Trabzon'u kendi dönemindeki gibi zannediyor galiba. Trabzon'un gelişimi için yapılabilecek herşey yapıldı. Halk da bunu görüyor. Zağnos ve Tabakhane vadileri, Meydan parkı, Kanuni yolu, Erdoğdu yolu hep Orhan Fevzi başkanımızın zamanında yapıldı. Trafik sorunu bitti. CHP'ye ne diye oy verelim ki? NE hayır gördüysek alnı secde gören AKP'lilerden gördük.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@