7m

uzungöl yayla otel

"Buyurun, indirin o diktatörü"

Başbakan Erdoğan, muhalefetin kendisine her türlü hakareti ettiğini, buna rağmen bir de diktatör suçlamasını yönelttiğini ifade ederek, “22 gün sonra seçim var. Buyurun indirin o diktatörü” dedi.İstanbul’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenle

Gündem 08.03.2014, 15:37

Başbakan Erdoğan, muhalefetin kendisine her türlü hakareti ettiğini, buna rağmen bir de diktatör suçlamasını yönelttiğini ifade ederek, “22 gün sonra seçim var. Buyurun indirin o diktatörü” dedi.

İstanbul’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlenen “Kadın ve Demokrasi Buluşması” programında konuşan Başbakan Erdoğan, “Kadın varsa demokrasi vardır” ifadesini kullandı. Şehit annelerinin ellerinden öptüğünü söyleyen Erdoğan, kendi eşi ve ailelerini de unutmadı.

"YALAN OLUR DA..."


Başbakan Erdoğan, “Başörtüsü sorununu biz çözdük” diyen CHP liderini topa tuttu. 2008’de yapılan düzenlemeye CHP’nin engel olduğunu, son olarak da CHP’li bir vekilin başörtüsü özgürlüğünün durdurulması için Danıştay’a başvurduğunu hatırlatan Erdoğan, “Utanmadan sıkılmadan ‘ben hallettim’ diyor. Yalan olur da bu kadar olmaz” dedi.

Erdoğan, kendisine diktatör suçlamasını yönelten muhalefete de yüklendi. Muhalefetin kendisine her türlü hakarette bulunduğunu söyleyen Başbakan, “Bir diktatörün olduğu ülkede sizler bu hakaretleri yapabilir misiniz?” diye sordu. Erdoğan, muhalefete ‘hodri meydan’ diyerek, “22 gün sonra seçim var, buyurun indirin o diktatörü” diye konuştu.

Paralel yapının İstanbul’da 3. Havalimanı ve üçüncü köprünün yapılmaması için her yolu denediğini söyleyen Erdoğan, “Böyle vatanseverlik olur mu” diye sordu.


Yorumlar (2)
tuncay türk 8 yıl önce
vatanseverlikten en son söz edecek adam sensin...kimse yapılan yatırımlara daha gelişmiş zengin türkiyeye karşı çıkmaz ama senin bakanlıklarının bürokratlarının raporları bile o bölgeye havalimanı yapılamayacağını rüzgar yönü kuş sürülerinin geçiş güzargahı ve çoğrafi koşullar o bölgenin havalimanı yapılmasına müsait değil diyor bunu bakanlıklarının bünyesindeki uzman ve bürokratlar söylüyor bir de ülke deki bütün yatırımları, köprü yol havaalanı bilumum yatırımları neden hep aynı müteahhidler yapıyor ? ve bunların hepsi oğlunun vakfına neden bağışta bulunuyor ? zekat için değil mi ? diktatörlerden ne farkın var ? diktatörlükle yönetilipte seçim yapılan ülke yokmuş gibi konuşuyor..
erkan çakır 8 yıl önce
seçimlerde çok büyük hile ler yapacak bu adam,herşeyi göze almış çünkü.sandık sayımı bitene kadar gözlemci olun lütfen

Gelişmelerden Haberdar Olun

@