banner491

Bütçe görüşmelerine ziyaretçi yasağı

Bütçe görüşmelerinin yapılacağı 10-20 Aralık tarihleri arasında Meclis'e görevliler hariç, geçici ve daimi giriş kart sahipleri ile ziyaretçiler giremeyecek.TBMM İdare Amirliği, konuyla ilgili olarak milletvekillerine duyuru yaptı.Duyuruda, TBMM Genel Kur

Bütçe görüşmelerine ziyaretçi yasağı
banner492
banner432

Bütçe görüşmelerinin yapılacağı 10-20 Aralık tarihleri arasında Meclis'e görevliler hariç, geçici ve daimi giriş kart sahipleri ile ziyaretçiler giremeyecek.

TBMM İdare Amirliği, konuyla ilgili olarak milletvekillerine duyuru yaptı.

Duyuruda, TBMM Genel Kurulu'nun, 4 Aralık tarihli 25. birleşiminde alınan karar gereğince, 2014 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu ile 2012 Yılı Merkezi Yönetim Kesinhesap Kanunu Tasarılarını görüşmek üzere, 10-20 Aralık tarihleri arasında, resmi tatil günleri dahil her gün saat 11.00'den günlük programın tamamlanmasına kadar çalışmalarına devam edeceği bildirildi. 10 Aralık Salı günü ile 20 Aralık Cuma günkü görüşmelerin ise saat 14.00'te başlayacağı belirtildi.

Bütçe görüşmeleri süresince, milletvekillerinin Genel Kurul çalışmalarına daha etkin olarak katılabilmeleri için TBMM'ye, görevliler hariç, geçici ve daimi giriş kart sahipleri ile ziyaretçi alınmayacağı ifade edildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner472