7m


7m

hyundai

Burcu Esmersoy'dan süpriz karar!

Yaklaşık bir aydır gözlerden uzak ilişkilerini yaşayan Burcu Esmersoy ile Tuna Aksu çifti evlilik kararı aldı. Barcelona'da forma giyen Arda Turan'ın yeni sevgilisi Aslıhan Doğan tarafından veto edilen ve milli futbolcuyla arasına kara kedi giren ünlü spo

Gündem 22.08.2015, 16:00
Burcu Esmersoy'dan süpriz karar!

Yaklaşık bir aydır gözlerden uzak ilişkilerini yaşayan Burcu Esmersoy ile Tuna Aksu çifti evlilik kararı aldı.

Barcelona'da forma giyen Arda Turan'ın yeni sevgilisi Aslıhan Doğan tarafından veto edilen ve milli futbolcuyla arasına kara kedi giren ünlü spor spikeri Burcu Esmersoy, House Cafe'nin ortaklarından Tuna Aksu ile evlilik hazırlığı yapıyor.

EVLİLİK TEKLİFİNE "EVET" DEDİ

İlişkisini gizli yaşamaya özen gösteren Esmersoy, Arda Turan'ın evlilik haberlerinin çıkmasının ardından elini çabuk tuttu. Sevgilisinin ailesiyle tanışan Esmersoy, Bodrum'da aldığı evlilik teklifine 'evet' dedi. Esmersoy'un şimdilerde gelinlik baktığı iddia ediliyor.

"YENİ BAŞLADI" DEMİŞTİ

Adı yaklaşık 1 aydır The House Cafe'nin genel müdürü ve ortağı Aksu ile anılan, ancak aşk iddialarını reddeden Esmersoy, "Daha önce de sormuştunuz, 'hayır' demiştim. İnanın o zamanlar özel bir durum yoktu. Yeni başladı." ifadelerini kullanmıştı.

burcu-esmersoy-evleniyor-7619992_x_1503_300.jpg

burcu-esmersoy-evleniyor-7619992_7059_m.jpg


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@