Bu feryada yürek dayanmaz

Şırnak'ta polisleri taşıyan zırhlı servis aracına terör örgütü PKK mensuplarınca yapılan saldırıda şehit düşen polis memuru Ali Can Öztürk'ün annesi ve babasının feryatları yürekleri dağladı. Şehit Öztürk'ün naaşı helallik alınması için Karabük'ün Kartalt

Gündem 19.01.2016, 21:05
Bu feryada yürek dayanmaz

Şırnak'ta polisleri taşıyan zırhlı servis aracına terör örgütü PKK mensuplarınca yapılan saldırıda şehit düşen polis memuru Ali Can Öztürk'ün annesi ve babasının feryatları yürekleri dağladı.

Şehit Öztürk'ün naaşı helallik alınması için Karabük'ün Kartaltepe Mahallesi'ndeki baba evine getirildi. Güçlükle ayakta duran anne ve babanın cenaze aracından Türk bayrağına sarılı tabutunu görünce, "Oğlum geldi" diyerek feryat etmesi yürekleri dağladı.

Duanın edilmesi ile şehit oğlunun resmini öpen anne Emine Öztürk, "Ben yavruma bakacağım. Alnını gösterin bana diye" diyerek gözyaşı döktü.

Yorumlar (1)
ali duran 5 yıl önce
Sükut içinde olacaksın feryat figan müslümana yakışmaz Allaha isyana kadar götürür, sonuçta bu İman Küfür kavgasıda Allahın takdiriyle oluyor.Şehidimiz nur içinde yatsın kanı yerde kalmayacak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@