'Bu bir UFO'

Konya’da yerel bir gazetenin genel müdürü tarafından çekilen ve “UFO mu, değil mi?” sorularını gündeme getiren fotoğrafa, Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan resmi yazıyla cevap verdi. Fotoğrafın bugüne kadar çekilenler aras

Gündem 24.06.2012, 11:53
'Bu bir UFO'

Konya’da yerel bir gazetenin genel müdürü tarafından çekilen ve “UFO mu, değil mi?” sorularını gündeme getiren fotoğrafa, Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan resmi yazıyla cevap verdi. 

Fotoğrafın bugüne kadar çekilenler arasında en neti olduğunu vurgulayan Akdoğan, “Fotoğrafta görülen cisim UFO. İncelemelerimizin ardından fotoğrafta kesinlikle yüzde yüz fotomontaj olmadığını tespit ettik ve fotomontaj olmadığına dair resmi araştırma sonuç belgesini merkezimizce verdik.

Birçok insan inanmak istemese de, UFO gerçeği vardır. İnsanoğlunun da bu gerçeği artık kabul etmesi gerekiyor” dedi. Ekibi ile birlikte fotoğrafın çekildiği Seydişehir Kibele Dağı bölgesine gidip araştırma yapacaklarını ifade eden Akdoğan, “Fotoğrafın çekildiği o bölge bizim için artık çok önemli, en kısa zamanda gelip uzman arkadaşlarımızla birlikte gerekli bilimsel çalışmalarımızı yapacağız” dedi. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
reach 9 yıl önce
Sirius Uzay Merkezinin resmi bir değeri yoktur. Kanıt olarak ne bulursa UFOların varlığını kanıtlamaya çabalayan resmi olmayan bir topluluktur. Demiyorum ki UFO yoktur, ama eldeki kanıtlar beni ikna edecek düzeyde değil daha.
isa sayar 9 yıl önce
Tüm bunlar iman eksikliginden kaynaklanıyor. Kuran'da ufo ve uzaylı denen şeylerden bahsedilmiyor bu arkadaş hiç mi kuran okumamış Allah'ın bilmediği birseyler bildiğini mi zannediyor?
ADIL 9 yıl önce
Fotoğrafın üst bağlantı kısmındaki kesilmiş kısım.İnandırıcılığını azaltıyor.Ben daha iyisini yapabilirim.:)))
TEOMANÇAKMAK 9 yıl önce
KUARANIKERİM DE

77 BİN ALEMDEN BAHSEDER...

YORUMA AÇIK
apsimat 9 yıl önce
anlaşılan ufomuz anlık olarak görünüp kaybolmuş. nede olsa ışık hızında hareket ediyor. ya da fotoğrafı çeken arkadaşın hafız kartı dolmuş ve video çekmeyede fırsat bulamamış :)
ünal kanoglu 9 yıl önce
Bu alem peygamber efendimizin(sav)yüzüsü hürmetine yaratti RABBIMIZ,yani bu demek oluyoki baska bir galaxy den baska bir alemden gelen ufo ve icindeki yaratiklarda bundan haberdar olmalari lazim. peki kurani kerim son kitab olduna göre ,hz.kuran o baska gezegenden gelenleredemi indi?son kitap olduna göre tabiki olmasi lazim.peki efendimiz(sav) baska bi gezegendedemi yaratilmis,ben inanmiyom.peki ozam hac ve umre yapmayami geliyolar bu dünyaya! :) bence bu cinlerin insanlari aldatmasidir. Yer ve gökyüzü sayisi bilinmeyen meleklerle dolu,tek uzayli bence onlardir. Haa yüce RABBIMIZ herseye kadirdir,O ol dedimi hersey olur ve O olanlari ve olacaklari Kurani kerimde bize iletmistir.
Cemil kazanci 9 yıl önce
Evet bu Bir UFO

UFO denilen insanlari kandirmak Icin yapilmis Bir yalan demek
ahmet özkan bolat 9 yıl önce
UFO haberi okuyan masum Trabzon'lu :-)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@