Bu atama çok konuşulur!

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Yönetim Kurulu üyeliğine Prof. Mümtaz'er Türköne'yi atadı.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Atatürk Kültür,Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Yüksek Danışma Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeliklerine ata

Gündem 21.12.2011, 19:42
Bu atama çok konuşulur!

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Yönetim Kurulu üyeliğine Prof. Mümtaz'er Türköne'yi atadı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Atatürk Kültür,Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Yüksek Danışma Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeliklerine atamalar yaptı. 

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi’nden yapılan açıklamada, Gül’ün, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Yüksek Danışma Kurulu üyeliklerine Prof. Dr. Alparslan Açıkgenç, Prof. Dr. Ayşe Ayata ve Prof. Dr. Necati Polat’ı, Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Prof. Dr. Mümtaz’er Türköne ve Prof. Dr. İskender Pala’yı seçtiği bildirildi.


Yorumlar (2)
OsmanBD 10 yıl önce
zaman gazetesinde mesaisinin büyük bölümünü akpyi ve cumhurbaskanini övmeye ayirmis ne var bunda ona yapilmis kücük bir kiyakcik.
alican 10 yıl önce
nerde Atatürk e karşı olan adam var, hemen onu en yüksek yerlere atıyorlar...Atatürk ü çürütmek için ellerinden geleni yapıyorlar...bu nasıl bir nankörlük....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@