7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

“Biz demirden korksaydık trene binmezdik"

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, suikast iddialarıyla ilgili, “Biz demirden korksaydık trene binmezdik, davadan korksaydık siyaset yapmazdık" dedi.İnce, beraberinde CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız,

Gündem 25.03.2014, 17:06
“Biz demirden korksaydık trene binmezdik

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, suikast iddialarıyla ilgili, “Biz demirden korksaydık trene binmezdik, davadan korksaydık siyaset yapmazdık" dedi.

İnce, beraberinde CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, CHP Giresun İl Başkanı Eşref Karaibrahim ve partililerle birlikte Gazi Caddesi’nde bir araya gelerek Atatürk Meydanı’na yürüdü. "Belediye başkanımızın sadece CHP’lilerin değil bütün Giresunlular’ın belediye başkanı olması için var gücü ile çalıştığını biliyoruz" diyen İnce, “Bu seçimden sonra yapılacak bir erken seçimde biz buraya milletvekili olarak değil de bakan olarak da geleceğiz merak etmeyin” şeklinde konuştu.


İnce konuşmasının ardından gazetecilerin eski bakan Zafer Çağlayan’ın CHP Lideri Kılıçdaroğlu hakkında açtığı dava ve Melih Gökçek’in açıkladığı suikast iddiaları hakkında soruları cevapladı. İnce, “Biz demirden korksaydık trene binmezdik, davadan korksaydık siyaset yapmazdık. Sayın genel başkanımız zaten yüzlerce davası olan birisi. Davalardan korkacak hali yok” dedi.

Giresun’daki programını bitiren İnce daha sonra karayolu ile Ordu’nun Fatsa ilçesine hareket etti.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@