Biraz da ben sevişeceğim deyip...

Adaba'nın Merkez Sarıçam İlçesi'ne bağlı İncirlik Mahallesi'nde minibüs şoförlüğü yapan Yusuf Doğruoğulları, iddiaya göre dün akşam adı açıklanmayan sevgilisini de yanına alıp, otomobille gezmeye çıktı.Seyhan Baraj Gölü üzerindeki Çatalan Köprüsü yakınlar

Gündem 28.09.2013, 21:52
Biraz da ben sevişeceğim deyip...

Adaba'nın Merkez Sarıçam İlçesi'ne bağlı İncirlik Mahallesi'nde minibüs şoförlüğü yapan Yusuf Doğruoğulları, iddiaya göre dün akşam adı açıklanmayan sevgilisini de yanına alıp, otomobille gezmeye çıktı.

Seyhan Baraj Gölü üzerindeki Çatalan Köprüsü yakınlarındaki Topalaklar Köyü yakınlarındaki Dörtler Mevkii'ne giden çift, otomobil de sohbet etmeye başladı.

BİRAZDA BEN SEVİŞECEĞİM


Doğruoğulları sevgilisi ile sohbet ederken, elinde telsiz olan bir kişi otomobile yaklaşıp, "Pencereyi aç, ben polisim" dedi. Doğruoğulları, pencereyi açınca katil zanlısı "Sevgilinle biraz da ben sevişeceğim yoksa sizi karakola götürürüm" diyerek genç kızla birlikte olmak istedi. Şüpheli, kendisine tepki gösteren Doğruoğulları'nı bıçakladı. Saldırgan olay yerinden kaçarken, şoka giren genç kız, 112'den yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesini yaptığı Doğruoğulları, hastaneye götürülürken yolda öldü.

Yusuf Doğruoğulları'nın cenazesi Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Yusuf Doğruoğulları'nın cenazesi otopsinin ardından teslim edildiği yakınları tarafından İncirlik Mezarlığında toprağa verildi.

Olay yerine gelen jandarma ekipleri, genç kızın verdiği bilgiler doğrultusunda katil zanlısını yakalamak için çalışma başlattı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@