banner491

Bildiriye imza atan öğretim üyesine soruşturma

Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı, bir grup akademisyenin Güneydoğu'daki olaylarla ilgili yayınladıkları bildiride imzası bulunan Bartın Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. H.D. hakkında terör örgütü propagandası yapmak suçlamasıyla

Bildiriye imza atan öğretim üyesine soruşturma

Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı, bir grup akademisyenin Güneydoğu'daki olaylarla ilgili yayınladıkları bildiride imzası bulunan Bartın Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. H.D. hakkında terör örgütü propagandası yapmak suçlamasıyla soruşturma başlattı.

Bartın Cumhuriyet Başsavcılığından konuya ilişkin yapılan açıklamada, "12 Ocak 2016 tarihinde, "Bu ülkenin akademisyen ve araştırmacıları olarak bu suça ortak olmayacağız" başlığı ile yapılan bildiride ismi bulunan kişilerden Bartın Üniversitesinde görev yapan H.D. hakkında terör örgütü propagandası yapmak suçunu işlediği iddiasıyla Bartın Cumhuriyet Başsavcılığımızca soruşturma başlatılmıştır" denildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali duran
ali duran - 4 yıl Önce

Bunlar süzme solcular Sovyetler dağıldı Bolşevikler yıkıldı uzantıları ülkemizde kaldı tek düşmanlıkları Ak Parti Erdoğan o kadar reform yapan Partiyi görmezler tek hedef bilinç altına yerleştirilen İslam düşmanlığı Ak Parti sol bir Parti olsaydı bugün bütün icraatleri alkışlanıyor olacaktı

Türkyılmaz
Türkyılmaz - 4 yıl Önce

Müslümanlık akparti geldikten sonra bu ülkeye yayilmis bu sayede yolsuzluk yoksulluk artmis zina serbest bırakılmıştır

Turkosman
Turkosman - 4 yıl Önce

Ak partiden once bu ulke seritlan mi yonetiliyodu sacmalalayi birak yilmaz efendi

Hasan gümüş
Hasan gümüş - 4 yıl Önce

Burada söz konusu olan vatanın bütünlüğü milletin birliği. Türkiye üzerine bu kadar çok oyunun oynandığı bir dönemde teröre karşı ortak bir duruş sergileyemeyeceksek vatan sevgisinden nasıl bahsedeceğiz..doğru bir tanedir ve küçük çıkarlar uğruna bazı şeyleri doğruymuş gibi göstermeye çalışmak tek kelimeyle iki yüzlülüktür. Terörle mücadelede öldürülenler de bu sözde aydınlatın iddia ettiği gibi çocuk değil eli silahlı teröristlerdir ama neyseki milletimiz herşeyi görüyor ve doğruları biliyor öok şükür.

banner441

banner472