banner536

banner526

banner533

Bilal Erdoğan ifadeye gitmedi

25 Aralık’ta gönderilen çağrı kağıdında, Bilal Erdoğan’ın çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve üye olmak suçlarından ifade vermek üzere 2 Ocak günü İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gelmesi isteniyordu.Çağrı kağıdında şüphelinin ifadeye gelmemesi üzerine z

Gündem 02.01.2014, 16:53
Bilal Erdoğan ifadeye gitmedi

25 Aralık’ta gönderilen çağrı kağıdında, Bilal Erdoğan’ın çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve üye olmak suçlarından ifade vermek üzere 2 Ocak günü İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gelmesi isteniyordu.

Çağrı kağıdında şüphelinin ifadeye gelmemesi üzerine zorla getirileceği de belirtilmişti. Ancak Bilal Erdoğan ifade vermeye gelmedi.

Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler’in malları üzerine konulan tedbir kararı mahkemeye yapılan itiraz üzerine kaldırıldı. Savcı Muammer Akkaş’ın elinden alınan soruşturmada gözaltına alınmasına karar verilen 41 kişiden 7’sinin mal varlıklarına tedbir konulmasına ilişkin kararın ise hiçbir kuruma gönderilmediği için uygulamaya konulmadığı öğrenildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Coder 7 yıl önce
Elbette gelmez.Hünkarımızın oğlu, şehzademiz o !

Devlet onların emrinde nasılsa.Kim takar yargıyı ?

Eğilin ve eteklerini öpün şehzademizin.Daha kendine ne gemicikler, ne villacıklar alacak.

Biz de sırtımıza vurulan zamları eşek gibi taşıyacağız.Tabi ya "Devlet halk için var" anlayışı yerine "Halk devlet için var" anlayışı olursa olacağı bu.
ayhan barotcu 7 yıl önce
bu memleket ne hırsızlar gördü nekadar soyuldu ama hala ayakta bu güne kadar hangi hükümetin bakanlarına yolsuzluk yapıldı diye operasyon yapıldı iyi araştırın yapılmadı ama bu hükümete yapıldı neden acaba bir düşünmek lazım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@