banner556

Beyaz Show'a bir şok daha!

Öğretmen olduğunu söyleyen Ayşe Çelik isimli kadının canlı yayındaki telefon bağlantısıyla gündeme oturan Beyaz Show'da, bu hafta da stüdyo konukları pankart açıp slogan attı.   Son programda yaşananların ardından canlı yayında özür dileyerek polis çocuğu

Gündem 16.01.2016, 08:06
Beyaz Show'a bir şok daha!
Öğretmen olduğunu söyleyen Ayşe Çelik isimli kadının canlı yayındaki telefon bağlantısıyla gündeme oturan Beyaz Show'da, bu hafta da stüdyo konukları pankart açıp slogan attı.
 
Son programda yaşananların ardından canlı yayında özür dileyerek polis çocuğu olduğunu hatırlatan Beyazıt Öztürk, sloganlar esnasında kısa süreli bir şaşkınlık yaşarken, VTR girerek yayını kesti.
pkk.jpeg
 
Beyaz Show canlı yayını erken bitirdi
 
Yayın sırasında Ayşe Çelik'i destekleyen sloganlarla stüdyoda buz gibi hava estiren pankart açan o kişiler stüdyodan uzaklaştırıldı. Beyaz yayını protesto nedeniyle erken kesti.
Yorumlar (2)
ismail markaloğlu 5 yıl önce
Bu insan Müsveddeleri ne istiyor Güney Doğuyu PKK ya vermemizi istiyorsa VER Mİ YE CE ĞİZ
timur yelen 5 yıl önce
sen koyunmusun sürü nereye gidiyorsa o tarafa gidiyon, aponun düşünceleri bizim de düşüncemiz, irade sahibi, namazinda bir çocuktu diyerek pkk ve liderine övgüler yağdıran akp ye tepki vermeyen ama suçu olmayan insanlara saldiran koyun sürüsüsünüz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@