Beşiktaş kalecisi Trabzon'da yumruklandı!

Trabzon'un sosyal medya fenomeni Köksal Baba Trabzonspor maçı için Trabzon'a gelen Beşiktaş kafilesini kaldıkları otelde ziyaret etti. Başta Tolga Zengin olmak üzere oyuncularla bir süre sohbet eden Köksal baba daha sonra giydiği boks eldivenleri ile Beşi

Gündem 23.01.2016, 23:20
Beşiktaş kalecisi Trabzon'da yumruklandı!

Trabzon'un sosyal medya fenomeni Köksal Baba Trabzonspor maçı için Trabzon'a gelen Beşiktaş kafilesini kaldıkları otelde ziyaret etti.

Başta Tolga Zengin olmak üzere oyuncularla bir süre sohbet eden Köksal baba daha sonra giydiği boks eldivenleri ile Beşiktaş kalecisi Günay'a yumruk attı. Günay'ın yediği yumruklar ile Köksal Baba'dan kaçması herkesi güldürürken eğlenceli anlar yaşandı.

Cep telefonu ile keydedilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntü büyük beğeni aldı. 

İşte o görüntü...

 

Yorumlar (4)
Niyazi demirçi 5 yıl önce
Tutturmuşlar bir köksal baba oyunu .ayıptır ayıp.biraz çiddi olun
Yy 5 yıl önce
adam korktu la
Poyraz 5 yıl önce
Bıkmadınız mı Köksal haber yapmaya Köksal bu kadar kişi tanımdan ben onu tanırdım böyle şeyler yoktu nedir bu 2yıldır babada baba Köksal bende seviyorum ama böyle haberleri gülünç ve milleti güldürme eyleminden başka bir şey degil.
adil türk 5 yıl önce
Köksal baba lakabı cuk diye oturmuş.Trabzonun neşesi maskotu .O nasıl aparkat öyle Köksal baba eline koluna sağlık.Dünyanın sevdiği marka Trabzon lu KÖKSAL BABA.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@