7m

uzungöl yayla otel

Berkin'in babasından Başbakan'a jet yanıt!

Başbakan Erdoğan bugün Gaziantep'te Berkin Elvan'a 'terörist' dedi Berkin Elvan'ın annesini seçim meydanında yuhalattı.Berkin Elvan'ın babası Başbakan Erdoğan'ın bu sözlerine bir canlı yayın programında konuştu.Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan Erdoğan'a

Gündem 14.03.2014, 20:54
Berkin'in babasından Başbakan'a jet yanıt!

Başbakan Erdoğan bugün Gaziantep'te Berkin Elvan'a 'terörist' dedi Berkin Elvan'ın annesini seçim meydanında yuhalattı.

Berkin Elvan'ın babası Başbakan Erdoğan'ın bu sözlerine bir canlı yayın programında konuştu.

Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan Erdoğan'a "İnsanları birbirine kırdırmak için elinden geleni yapıyorlar. İstanbul'a dönünce Burakcan'ın babasıyla kol kola girip onu utandıracağız. Baska bir şey demiyorum. Benim çocuğum misket oynayacak yaşta vefat etti. Misket oynayacağına toprağa verdik. Kimse galeyana gelmesin diye çocuklarıma yapılan tacizleri paylaşmadık. Biz helal paralarla çocuklarımızı büyütüyoruz. Ne Burakcan'ın babası ne ben, ülkeyi kana bulamak isteyenlerin oyununa gelmeyeceğiz. Biz hiçbir gücün arkasında değiliz.Benim çocuğumun hiçbir siyasi görüşü yoktur. Ne Halil ağabey, ne ben bu oyuna gelmeyeceğiz." sözleriyle sert çıktı.


Yorumlar (2)
Hüseyin Karagöz 8 yıl önce
Arkadaşlar...Berkinle Burakın ölüsünü ayırdı Başbakanınız...Mısırlı Esma bacımıza ağlayan Başbakanı... PKKnın yaktığı Serap için PKKnın kurşunladığı asker eşi Pınar için ağlarken gördünüz mü?...Mavi Marmarada katledilen insanlarımıza ağladı Başbakan Güneydoğuda şehit edilen İstanbulda Ankarada Antepte patlatılan PKK bombaları ile şehit olan asker sivil polislerimiz için ağladığımı Başbakan....Gazze,Mısır,Suriye diyor sürekli...İnsanlar ölüyor..diyor...Irakta Libyada neredeydi..Onlar insan değil miydi...Ey AKPye oy veren kardeşim söyler misin?
ibrahim halil 8 yıl önce
Ahlak kanseri olmuş bu siyasi lider. 16 yaşındaki çocuk ve onun acılı ailesi üzerinden siyaset yapıyor. 3 Mehmet için meslismi toplanır diyen, Şehitlere kelle diyen zat kendi şehzadelerini AKlamak için meclisi toplayabiliyor, Koltuğunun bakkası için Ölüler hatta çecuk ölüler üzerinden rant peşinde bu, Ahlakla Dinle İslamla izah edilebilir bir durum deyildir. Allah Adıyla Hırsızlık yapanları CenabıAllah Görür inşallah.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@