BDP Kongresinde Türk bayrağı!

Barış ve Demokrasi Partisi, 'Direnerek Özgürlüğe Yürüyoruz' sloganlı 2.Olağanüstü Büyük Kongresi Ankara'da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonunda yapıyor.BDP’liler yine bekleneni yaptı ve kongrelerinde eli kanlı terör örgütü PKK’nın çocuk katili Abdullah Öcal

Gündem 14.10.2012, 12:46
BDP Kongresinde Türk bayrağı!

Barış ve Demokrasi Partisi, 'Direnerek Özgürlüğe Yürüyoruz' sloganlı 2.Olağanüstü Büyük Kongresi Ankara'da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonunda yapıyor.

BDP’liler yine bekleneni yaptı ve kongrelerinde eli kanlı terör örgütü PKK’nın çocuk katili Abdullah Öcalnın posterini açtılar. Detaylardan kaçmayan en büyük ayrıntı ise Kongrelerinde Türk Bayrağı asmaları oldu. BDP parti bayrağı ve Öcalan’ın resminin olduğu bölümde yer alan Türk Bayrağı yürekleri burktu.   

Yorumlar (2)
ahmet mert 8 yıl önce
Elimizde nurtopu gibi Suriye krizi var. Barzani, şu malum kongrede alkışlanan büyük lider varken bize rahat yok. Hele de açılımcılarla. Eskiden köpek gibi korkarlardı. Niyetlerini söylemezlerdi. Şimdi açık açık dağa teşvik var BDP'den. 10 yıl sonra birileri eseri ile övünebilir.
adil türk 8 yıl önce
Başlangıçtan bugüne gelindiğinde .Gelinen nokta çok vahimdir.Kel göründü fakat tepkide yok.Alıştıra alıştıra geldiğimiz son nokta bu olmayacak dahasıda var.Bekle ve gör.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@