7m


7m

hyundai

Başbuğ Fenerbahçe'yi örnek gösterdi!

Ergenekon'da müebbet hapse mahkum edilen, ancak daha sonra Anayasa Mahkemesi'nin "hak ihlali" kararı nedeniyle, yeniden yargılanmasına başlanan Başbuğ, yaşadığı süreçten bahsederken, Fenerbahçe'yi örnek gösterdi.   Başbuğ, CNN Türk'te yaptığı açıklamada,

Gündem 25.08.2015, 19:23
Başbuğ Fenerbahçe'yi örnek gösterdi!
Ergenekon'da müebbet hapse mahkum edilen, ancak daha sonra Anayasa Mahkemesi'nin "hak ihlali" kararı nedeniyle, yeniden yargılanmasına başlanan Başbuğ, yaşadığı süreçten bahsederken, Fenerbahçe'yi örnek gösterdi.
 
Başbuğ, CNN Türk'te yaptığı açıklamada, "Şike davası sürecinde Fenerbahçe taraftarı bir tarih yazdı. Öyle bir tarih yazdı ki, aslında Türkiye’deki çok kurum ve kuruluşun Fenerbahçe taraftarından ders çıkartması lazım" dedi.
 
Bu açıklamalar sonrası Başbuğ’a bordo mavililer Trabzonspor camiasında deprem etkisi yarattı. Tapelerde belirlenen şike temasları, kamera kaydıyla alınan şike pazarlıkları, bir oyuncunun imamdan ‘şike yaparsam günah mı?’ vaazını yok mu sayalım diye sordu?

Yorumlar (12)
Ergün 7 yıl önce
TFF PFDK ve tahkim kurulunun Ekşioğlu ve Mosturoğlu şike yapmıştır kararını yok mu sayalım Başbuğ sizinde be yaptığınız ortada da da da diyelim geçelim
Yasar Dursun 7 yıl önce
Bizim baskan da gidib sikecileri kurtarana oyunu satti. hic bir transfer, ne de sampiyonluk bu aci gercegi bana unutturur!
osmanfb 7 yıl önce
ergün o tapeleri yazanlar nerde acaba.
Paşa paşa 7 yıl önce
Eski genel kurmaybaşkanı yaptığı kutsal görevin farkında bile değil. Bizim peygamberocağı olarak bildiğimiz orduya Komutanlığı etmiş paşamızın saçma sapan konuşmasına asla katılmıyorum. Kaldı ki paşamızın henüz Berat etmemiştir. Şikecilrri destekleyen başarının tarafında olmamız söz konusu değil. Gerçekten darbe girişiminde bulunmuşlardır en ağır ceza verilmeli.
Ahmet 7 yıl önce
Seni hapse atanlar da şikecilrri yok saydı. Daha beter olun
oguz 7 yıl önce
%70 oy verdin yetmedi demiroreni baskan sectin ne tapesi aziz yildirim gibi baskanimiz olsa keske fener taraftaro gibi taraftarimiz olsa keske
Ergün 7 yıl önce
Osmanfb o tapeleri yazdıranlara bakacaksın azize ilhama şekile bakacaksın ben gördüklerimi bilirim tahkim Başkan'ının birebir bana söylediklerini bilirim işkembeden konuşmam daha neler var da ben bilirim sen bilmezsin
osmanfb 7 yıl önce
ergün kardesim savci zekeriya öz neden türkiyeden kacti acaba fenerbahce baskani paristeyken türkiyeden kacti dediler ama aziz yildirim aslanlar gibi türkiyeye gelmisti o tapeleri hazirlayan savcilar türkiyeden kactilar sen sahte tapelere inanmaya devam et ve kendini butür bos islerle avutup durma.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@