banner491

Başbakan Rıdvan Dilmen ile ne konuştu

 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazının ardından camiye yakın mesafede bulunan bir restoranda yemek yedi.Cuma namazını Üsküdar'da bulunan Hz. Ali Camii'nde kılan Başbakan Erdoğan, saat 13.30 sıralarında camiye yaklaşık 500 metre mesafede bulunan Ma

Başbakan Rıdvan Dilmen  ile ne konuştu

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazının ardından camiye yakın mesafede bulunan bir restoranda yemek yedi.

Cuma namazını Üsküdar'da bulunan Hz. Ali Camii'nde kılan Başbakan Erdoğan, saat 13.30 sıralarında camiye yaklaşık 500 metre mesafede bulunan Mabeyin Restoran'a geçti. Başbakan Erdoğan'ın, burada kardeşi Mustafa Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kaya ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ile yemek yediği öğrenildi.

Yaklaşık 2.5 saat restoranda kalan Başbakan Erdoğan, daha sonra tekrar Üsküdar Kısıklı'da bulunan evine gitti. Öte yandan, Başbakan Erdoğan'ın restorandan çıkışı sırasında kendisine ilgi gösteren vatandaşlara da el salladığı görüldü.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
SERDAR ÖZKAN ŞENGÜN
SERDAR ÖZKAN ŞENGÜN - 7 yıl Önce

Benim gibi Trabzon lu olmayan Trabzonspor lular ilk seçimde Trabzon luların ne yapacağını merakla bekliyorlar.Bakalım Trabzonspor umu yoksa Siyasetspor umu tutuyorlar.

özlem sezer
özlem sezer - 7 yıl Önce

haber 61 sizden özür diliyorum akşam arkadaşlarla trabzon basını ve özellikle sizin bu haberi atladığınızı ve iktidar yalakalığı yaptığınızı konuşmuştuk arkadaşlarla. şimdi haberi yaptığınızı görünce arkadaşları aradım. sizden de özür diliyorum-

turgay çavga
turgay çavga - 7 yıl Önce

ne vardı bilmem ama menüde Trabzonspor olduğu kesin.Siz hala başbakana toz kondurmayın.

deli gibi seven
deli gibi seven - 7 yıl Önce

yiyin, afiyet olsun.iceceginizde trabzonsporumun alin terimiydi.yaziklar olsun ...kologlu

Ali Han
Ali Han - 7 yıl Önce

başbakan işe karışmasaydı, şimdi biz kupamızı almış ve şampiyonduk...ama trabzonlular topyekün olarak hakkını aramadıkları için kupa gitti...şimdi biz yabancılardan fayda bekliyoruz..o da uzak ihtimal...parti ile TS u bizim bizim millet karıştırdı ve tercihini partiden yaptı...suç yine bizde maalesef...çünü trabzon akp için çantada keklik...böyle olunca sonuç böyle oluyor..

Selami TOPDEMİR
Selami TOPDEMİR - 7 yıl Önce

Bu habee yazıklar olsun demekten başka ne yapılabilir ancak sandıkta yapacağız yapacaklarınızı, koskoca bir şehrin ve milyonlarca taraftarın acısı ahı ve gözyaşı başbakanın boynunuda malesef çalınan kupa'da aziz'in suçu kadar başbakanın'da suçu var birde göstere göstere trabzonlularla dalga geçercesine bunları yapmaları danada acı değilmi ?

oktay atalı
oktay atalı - 7 yıl Önce

bir zamanların meşhursloganıydı şimdi şeytan sebastiyan ve babaları bizim nemacılar uyanmadan tek rakipleri hırsız sarayıda alaşşağı edip nasıl ülkeyi krallıkla yönetebiliriz üzerinden programlar ama MAĞRURLANMA PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH var .

erdem aksoy
erdem aksoy - 7 yıl Önce

Bu habere yorum yazmamak lazım ama size has bir birliktelik çıkaramıyorsunuz.Yola devam şey yolunmaya çalınmaya devam hiççç ağlamayın sızlanmayın.


SIRADAKİ HABER

banner441