banner536

banner526

banner513

Başbakan kaçırılan askerler için ne dedi?

Başbakan Erdoğan, Diyarbakır'da kaçırılan askerlerle ilgili soruya 'bunlar sürece zarar vermek isteyenlerin yaptığı eylemler' şeklinde cevap verdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adnan Şenses'i ziyaret ettikten sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Di

Gündem 08.12.2013, 22:00
Başbakan kaçırılan askerler için ne dedi?
Başbakan Erdoğan, Diyarbakır'da kaçırılan askerlerle ilgili soruya 'bunlar sürece zarar vermek isteyenlerin yaptığı eylemler' şeklinde cevap verdi.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adnan Şenses'i ziyaret ettikten sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Diyarbakır'da kaçırılan askerlerle ilgili bir soruya yanıt veren Erdoğan, "Zaten bunlar sürece zarar vermek isteyenlerin yaptığı eylemler. Hakkari eylemleri yine aynı şekilde sürece zarar vermek isteyenlerin attığı adımlar, yaptığı eylemler. Bunlar da onun bir benzeridir. Fakat her harükalerde tabii biz bu oyuna gelmeden sürece devam edeceğiz. Biran önce askerlerimizi bırakmaları. Başka bir söylenecek bir söz yok" diye konuştu.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
güven yılmaz 7 yıl önce
Bu Pkk'nın organizasyonu Rusya güdümlü Ermenistan'dır bunların Kürtlükle mürtlükle alakaları yok Kürtler sadece yem Kürtleri kullanıp büyük Ermenistan'ı kurmaktır gayeleri sonrada Rusya bu Ermenistanı yutup hayali olan sıcak denizlere inme hayalini gerçekleştirme projesidir.Birde Pkk hep Kürtleri öldürür Türkle işi yoktur aslında amacı Kürtlerden1915 olaylarının intikamını almaktır cahil cühale kürtler bu oluşuma saflıklarından destek olurlar.İsrail bu projenin neresinde derseniz aslında İsrail Pkk ya karşıdır çünkü arz-ı-mevudu gerçekle$tirme yolunda Pkk önünde en büyük engeldir.Aslında etnikçi Türkler ve Kürtler bunları bilse kimse bunlara destek vermeyip tek kurtuluşun İslam birliği olduğunu anlamaları en doğru yol olduğunu bilmeleri yalan olmasa gerek ama bu millet kitab okumuyor futbol maçlarında ömür tüketiyorlar
semih uzun 7 yıl önce
Ülkeyi teröristlerin oyuncağı haline getirdiler Türkiye'yi zavallı bir ülke haline getirdiler hala utanmadan konuşabiliyorlar. Yazıklar olsun.
EMRE NEHIR 7 yıl önce
Yahu Halen insanları uyutuyorsun cıkıp Pkknın dediklerini Kürtlerin dediklerini yapmayınca bunlar böyle yapıyor diyeceğin yerde Bunlarla mücadele edeceğin yerde halen insanları kandırıyorsun Yeter ya.
Coder 7 yıl önce
Başka açıklama yapmanı beklemiyorduk zaten !
murat soksun 7 yıl önce
Hersey yalan surec deyip islerini yurutup zaman kazaniyorlar bu surec turkler icin degil zaten turk diye bir irkda yokmus baksana bunlarin hesabini birgun vereceksiniz rte ve cetesi bu dunyada olmasa ahirette
Gamze Ts 7 yıl önce
Cok da umrundaydi sanki! Suriyeli, Misirlilara zir zir aglarsiniz. 4 Mehmetcik kacirilmis, hala surec de surec. Apo'ya yalvarin bari de biraktirsin askerlerimizi. Bu nasil is yahu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@