banner491

Başbakan kaçırılan askerler için ne dedi?

Başbakan Erdoğan, Diyarbakır'da kaçırılan askerlerle ilgili soruya 'bunlar sürece zarar vermek isteyenlerin yaptığı eylemler' şeklinde cevap verdi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adnan Şenses'i ziyaret ettikten sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Di

Başbakan kaçırılan askerler için ne dedi?
banner492
banner432
Başbakan Erdoğan, Diyarbakır'da kaçırılan askerlerle ilgili soruya 'bunlar sürece zarar vermek isteyenlerin yaptığı eylemler' şeklinde cevap verdi.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adnan Şenses'i ziyaret ettikten sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Diyarbakır'da kaçırılan askerlerle ilgili bir soruya yanıt veren Erdoğan, "Zaten bunlar sürece zarar vermek isteyenlerin yaptığı eylemler. Hakkari eylemleri yine aynı şekilde sürece zarar vermek isteyenlerin attığı adımlar, yaptığı eylemler. Bunlar da onun bir benzeridir. Fakat her harükalerde tabii biz bu oyuna gelmeden sürece devam edeceğiz. Biran önce askerlerimizi bırakmaları. Başka bir söylenecek bir söz yok" diye konuştu.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
güven  yılmaz
güven yılmaz - 6 yıl Önce

Bu Pkk'nın organizasyonu Rusya güdümlü Ermenistan'dır bunların Kürtlükle mürtlükle alakaları yok Kürtler sadece yem Kürtleri kullanıp büyük Ermenistan'ı kurmaktır gayeleri sonrada Rusya bu Ermenistanı yutup hayali olan sıcak denizlere inme hayalini gerçekleştirme projesidir.Birde Pkk hep Kürtleri öldürür Türkle işi yoktur aslında amacı Kürtlerden1915 olaylarının intikamını almaktır cahil cühale kürtler bu oluşuma saflıklarından destek olurlar.İsrail bu projenin neresinde derseniz aslında İsrail Pkk ya karşıdır çünkü arz-ı-mevudu gerçekle$tirme yolunda Pkk önünde en büyük engeldir.Aslında etnikçi Türkler ve Kürtler bunları bilse kimse bunlara destek vermeyip tek kurtuluşun İslam birliği olduğunu anlamaları en doğru yol olduğunu bilmeleri yalan olmasa gerek ama bu millet kitab okumuyor futbol maçlarında ömür tüketiyorlar

semih uzun
semih uzun - 6 yıl Önce

Ülkeyi teröristlerin oyuncağı haline getirdiler Türkiye'yi zavallı bir ülke haline getirdiler hala utanmadan konuşabiliyorlar. Yazıklar olsun.

EMRE NEHIR
EMRE NEHIR - 6 yıl Önce

Yahu Halen insanları uyutuyorsun cıkıp Pkknın dediklerini Kürtlerin dediklerini yapmayınca bunlar böyle yapıyor diyeceğin yerde Bunlarla mücadele edeceğin yerde halen insanları kandırıyorsun Yeter ya.

Coder
Coder - 6 yıl Önce

Başka açıklama yapmanı beklemiyorduk zaten !

murat soksun
murat soksun - 6 yıl Önce

Hersey yalan surec deyip islerini yurutup zaman kazaniyorlar bu surec turkler icin degil zaten turk diye bir irkda yokmus baksana bunlarin hesabini birgun vereceksiniz rte ve cetesi bu dunyada olmasa ahirette

Gamze Ts
Gamze Ts - 6 yıl Önce

Cok da umrundaydi sanki! Suriyeli, Misirlilara zir zir aglarsiniz. 4 Mehmetcik kacirilmis, hala surec de surec. Apo'ya yalvarin bari de biraktirsin askerlerimizi. Bu nasil is yahu?

banner441

banner472