Başbakan Erdoğan'a coşkulu karşılama

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı, Sakarya programının ardından karşılamak için Atatürk Havalimanı'na gelenler, VIP Salonu önündeki alanı doldurdu.AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, dünden itibaren sosyal paylaşım siteleri üzerinden "Yarın cuma, mübarek olsun

Gündem 27.12.2013, 19:24
Başbakan Erdoğan'a coşkulu karşılama

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı, Sakarya programının ardından karşılamak için Atatürk Havalimanı'na gelenler, VIP Salonu önündeki alanı doldurdu.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, dünden itibaren sosyal paylaşım siteleri üzerinden "Yarın cuma, mübarek olsun. Yarın yeni Türkiye için istiklal mücadelesi veren Başbakanımızı karşılıyoruz", "Millete operasyon düzenlemeye kalkışan iç ve dış komploculara karşı, milletiyle birlikte sarsılmaz bir kale gibi duran Başbakanımızı karşılıyoruz", "Devlet içinde paralel yapılanmaya hayır", "Asla yalnız yürümeyeceksin", "Bu ülkenin sevdasısın", "Our hero Erdoğan", "Sen bu milletin kabul olmuş duasısın" yazılarının yer aldığı fotoğraflı mesajlar atarak, partilileri saat 18.00'da Atatürk Havalimanı'na çağırdı.

Bu çağrılar üzerine Başbakan Erdoğan'ı karşılamak için Atatürk Havalimanı'na gelen AK Partililer, arama noktalarından geçerek, VIP Salonu önündeki alana alındı.

Coşkulu bir şekilde Erdoğan'ı bekleyen partililer, zaman zaman "Mücahit Erdoğan", "Dik dur eğilme, bu millet seninle" şeklinde sloganlar atıyor.

Ellerinde Türk bayrakları, AK Parti ve üzerinde Rabia işareti bulunan flamaları taşıyan katılımcılar, "Bedduadan gam, duadan adam doğar", "Asla yalnız yürümeyeceksin", "Rahat ol Türkiyem emin ellerdesin" pankartları da taşıyor.

Bu arada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu ve AK Parti İstanbul milletvekilleri Feyzullah Kıyıklık, İsmet Uçma ve Harun Karaca da Atatürk Havalimanı'na gelerek, vatandaşları selamladı.

Öte yandan bir çok televizyon kanalı da canlı yayın yapıyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
semih uzun 6 yıl önce
Polis bu toplantıya neden müdahale etmiyor. Bu ülkede hırsızları desteklemek suç değilde hırsızlığı protesto etmekmi suç?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@