banner491

Barzani'den harita skandalı!

Kuzey Irak'ta Barzani yönetimine yakınlığı ile tanınan aynı isimli gazetesi bulunan, Rüdaw TV'de yayınlanan hava durumunda skandal bir harita daha ortaya çıktı.TÜRKİYE'NİN 7 İLİ DE HARİTADAYayınlanan meteoroloji haritasından Erzurum, Sivas, Ağrı, Van, Mal

Barzani'den harita skandalı!
banner492
banner432

Kuzey Irak'ta Barzani yönetimine yakınlığı ile tanınan aynı isimli gazetesi bulunan, Rüdaw TV'de yayınlanan hava durumunda skandal bir harita daha ortaya çıktı.

TÜRKİYE'NİN 7 İLİ DE HARİTADA

Yayınlanan meteoroloji haritasından Erzurum, Sivas, Ağrı, Van, Malatya, Hatay, Mersin 'Kürdistan' sınırları içinde yer alıyor.

FACEBOOK SAYFASINDA DA TEPKİ ÇEKEN BİR HARİTA YAYINLANMIŞTI

Mesut Barzani'nin Diyarbakır ziyareti sürerken, Barzani'nin partisi KDP'nin Facebook sayfasında bir 'Kürdistan' haritası yayınlanmıştı.

Barzani'nin Diyarbakır konuşmasının videolarının da paylaşıldığı sayfada yayınlanan 'Kürdistan' haritası ise Başbakan Erdoğan'ın selamladığı 'Kürdistan'dan hayli geniş bir coğrafyaya sahipti.

O haritaya göre, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin tamamı ve Doğu Anadolu Bölgesi'nin tamamına yakın bir bölümü 'Kürdistan' haritası içinde gösteriliyordu.

barzani-nin-kanalinda-kurdistan-haritasinda-5423897_5178_o.jpg


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
güven  yılmaz
güven yılmaz - 6 yıl Önce

Bunlar boş hayeller Kürdistan Coğrafya adıdır doğru ama Kürtler hiç bir zaman özerk bir ülkeye sahip olamayacaklar kısmetlerinde yok Yüce Allah Kürtleri,Türklerle beraber yaşamaya mecbur bırakmış kaderlerinde bir özerk ülkeye sahip olmaları yok bugün Kürdistan diye bir devlet kurulsun ilk başta Rusya yutar Rusların tarih boyunca sıcak denizlere inme hayali var İsrail'inde Arz-ı-Mev'ud'u gerçekleştirme hsayali var yani Kürdistan diye devletin yaşama şansı hiç yok Namık Kemal ne demiş hayelle yaşayanıda yaşamayanıda .......... O yüzden insanların hep hayali olmuştur gerçekleşmesi Allahın takdiri Allah istemezse Yaprak oynamaz kolunu oyatamazsın

EMRE NEHIR
EMRE NEHIR - 6 yıl Önce

Hep Akpnin Eseri Bunlar gördünüz demi olanları? Anlaşıyorlar bunlarla birde elele Başbakan bu kişiyle yazık Şu Ülkemin haline..

tuncay türk
tuncay türk - 6 yıl Önce

ben bu habere varsa bir tane delikanlı aklp linin çıkıp yorum yazmasını bekliyorum. madem millet sizi koyun diye aşağılıyor makarnacı kömürcü diye ti ye alıyor. gösterin entelektüel birikiminizi utandırın milleti bu barzani değilmiydi başbakanınızın diyarbakır da kardeşim dediği devlet başkanı statüsünde ağırladığı merak ediyorum siz ne diyorsunuz bu işe ?

erkan çakır
erkan çakır - 6 yıl Önce

%50 nerdesiniz.makarnacılar,göbeğini kaşıyanlar,bunlar sizin eseriniz.kendi elinizle bir canavar yarattınız.

adil türk
adil türk - 6 yıl Önce

Oy verenlerin sayesinde.

Herşeye rağmen.

banner441

banner472