vardallar

Balta depremzedeleri ziyaret etti

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Van'daki depremlerin ardından Trabzon’a gelen depremzede aileleri ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.İncelemelerde bulunmak üzere Trabzon’a gelen Balta, İller Bankası misafirhanesinde kalan Özer ailesi

Gündem 13.12.2011, 18:37
Balta depremzedeleri ziyaret etti

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Van'daki depremlerin ardından Trabzon’a gelen depremzede aileleri ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

İncelemelerde bulunmak üzere Trabzon’a gelen Balta, İller Bankası misafirhanesinde kalan Özer ailesini ziyaret etti. Balta, burada yaptığı açıklamada, hükümet olarak Van'da meydana gelen depremin yaralarını sarmaya çalıştıklarını belirterek, ''Kalıcı konutlar yapılıncaya kadar çeşitli illerde kalan depremzedelerin bütün ihtiyaçları Başbakanlık tarafından gönderilen paralarla Valilikler tarafından karşılanıyor. Başta başbakanımız ve bakanımız Sayın Bayraktar Van’da çalışmalarını aralıksız sürdürmekte. Onların selamını sizlere getirdim” dedi. Depremzede Ali Özer’de“Trabzon’a geldiğimiz günden devletimiz bize her türlü olanağı sağlıyor. Bunun için de Sayın Başbakan başta olmak üzere Bakanımız Erdoğan Bayraktar’a sizlere ve herkese çok teşekkür ediyoruz. Allah devletimizi başımızdan eksik etmesin'' dedi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@