alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Bakanlık soruşturma başlattı

 Sağlık Bakanlığı, Gaziantep'te yaşanan ve Dr. Ersin Arslan'ın ölümüyle sonuçlanan olay hakkında Bakan Recep Akdağ'ın talimatıyla soruşturma başlatıldığını bildirdi.Bakanlığın Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği'nden yapılan yazılı açıklamada, ''Gaziant

Gündem 18.04.2012, 23:07
Bakanlık soruşturma başlattı

 

Sağlık Bakanlığı, Gaziantep'te yaşanan ve Dr. Ersin Arslan'ın ölümüyle sonuçlanan olay hakkında Bakan Recep Akdağ'ın talimatıyla soruşturma başlatıldığını bildirdi.

Bakanlığın Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği'nden yapılan yazılı açıklamada, ''Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'nde yaşanan ve Göğüs Cerrahi Uzmanı Dr. Arslan'ın ölümüyle sonuçlanan olay hakkında Bakan Recep Akdağ'ın talimatıyla Denetim Hizmetleri Başkanlığı'nca soruşturma başlatıldı'' ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada ayrıca bugün Kilis Devlet Hastanesi'nde 82 yaşındaki hastanın vefatı nedeniyle hasta yakınlarının sağlık çalışanlarına saldırdığı ve servisin camlarını kırdığı şeklinde medyada yer alan iddialarla ilgili olarak da soruşturma başlatıldığı kaydedildi.


Yorumlar (1)
selimcan 10 yıl önce
neyi soruşturacaksınız ki, bunların dokunulmazlıkları var ya, 15 yıl kadar önce istanbulda bir kürt vatandaşını da ameliyat eden doktor,

hasta ölünce adamın yakınları tarafından öldürülmüştü.

adamlara bak. bu ne şımarıklıktır böyle. ülkede önce kürt mafyasının beli kırılmalıdır. ki her tarafı sarmışlar..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@