Bakan Bayraktar'ın oğlu Oğuz Bayraktar serbest

'17 Aralık Operasyonu' kapsamında gözaltına alınanlar arasında yer alan Abdullah Oğuz Bayraktar'ın da aralarında bulunduğu 14 şüphelinin mahkemedeki sorgu işlemleri tamamlandı."Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma

Bakan Bayraktar'ın oğlu Oğuz Bayraktar serbest

'17 Aralık Operasyonu' kapsamında gözaltına alınanlar arasında yer alan Abdullah Oğuz Bayraktar'ın da aralarında bulunduğu 14 şüphelinin mahkemedeki sorgu işlemleri tamamlandı.

"Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma, resmi belgeyi bozmak, yok etmek, veya gizlemek, rüşvet almak ve vermek, nüfus ticareti gibi suçlardan mahkemeye sevk edilen  şüpheliler Yavuz Çelik, Sadık Soylu, Mehmet Ali Kahraman, Mehmet Erdal, İsmail Çakal, İsmail Kibici, Hüseyin Avni Sipahi, Fuat Kuşçu, Ekrem Eray Arda, Aliseydi Karaoğlu,Ali Karaaslan, Ahmet Emil, Abdullah Oğuz Bayraktar ve Abdullah Uçar serbest bırakıldı.

Abdullah Oğuz Bayraktar adliye çıkışından kısa bir açıklama yaparak, "Adalet başka bir şey yok. Daha bizi temizlemeleri lazım. Onlarda bilmiyor, kimse bilmiyor" dedi. Bayraktar, "Aklamaya çalışıyoruz. İftirada yok ortada. Hiç birşey anlamadık. Allah yardımcımız olsun. Biz her şeye hazırlıklıydık zaten. Bu saatten sonra her şeye hazırdık. Allah hayırlısını verir" şeklinde konuştu.

Öte yandan Ali Ağaoğlu'nun gece saatlerinde adliyeden kimseye görünmeden ayrıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet ahmet
Ahmet ahmet - 6 yıl Önce

Ne yüzlen bir de konusuyorsun ankara da babam var diye yediniz yediniz doymadiniz allah islah etsin sizi yüzsüz adam haram zikkim olsun o euro lar dolarlar

Reisoglu
Reisoglu - 6 yıl Önce

Adam senin dolarlarinimi caldi, neden beddua ediyorsun adi Ahmet Ahmet, ismi güzel ama kendi güzel degil, biz seninde ne mal oldugunu cok iyi biliyoruz. Önce aynaya bak sonra burada yorum yaz.

SIRADAKİ HABER

banner513