7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

"Bahçeli, benim adım Tayyip Erdoğan!"

Partisinin Kastamonu mitinginde halka hitap eden Başbakan Erdoğan, “İmralı’ya ne söz verdin” diyen MHP lideri Bahçeli’ye cevap verdi. Erdoğan, "Bahçeli, benim adım Tayyip Erdoğan. Ben hayatım boyunca, Rabbime hamdolsun, bu vatanımı, milletimi kimseye satm

Gündem 25.03.2014, 14:43

Partisinin Kastamonu mitinginde halka hitap eden Başbakan Erdoğan, “İmralı’ya ne söz verdin” diyen MHP lideri Bahçeli’ye cevap verdi. Erdoğan, "Bahçeli, benim adım Tayyip Erdoğan. Ben hayatım boyunca, Rabbime hamdolsun, bu vatanımı, milletimi kimseye satmadım. Onun hesabını siz verin. Siz; Ecevit, sen Bahçeli ve Yılmaz, üçünüz beraber, burayla ilgili idam kararını sümenaltı ettiniz. Sümenaltı eden sensin. Niye itiraz etmedin? Niye o zaman kalkıp da hükümetten çekilmedin" ifadelerini kullandı.

"BUNLAR CEMAAT DEĞİL ÖRGÜT"

Fethullah Gülen’e yönelik eleştirilerini de sürdüren Erdoğan, "Beni dinlediler; Cumhurbaşkanını, Genelkurmay Başkanımı, bakanlarımı, milletvekillerimi dinlediler. Bunlar cemaat değil, örgüt örgüt! Bunların yaptığından terör örgütünün ne farkı var? Bunlarda yalan var, takiyye var. ’Bir odadan geldim’ diyor ama şimdi Pensilvanya’da saltanat saraylarında yaşıyor. Milletten topladıkları himmetleri buralara harcadılar. Pensilvanya’daki zat çıktı; MHP, CHP ve BDP’ye destek verdi. -AK Parti’ye oy vermeyin- dedi. Kastamonu’da MHP’yi destekleme kararı aldılar" dedi.

"ŞANTAJ YAPIYORLAR"

Erdoğan, paralel yapının her kesimden insana şantaj yaptığını belirterek, "Metro Turizm’in sahibini tehdit etmişler. -Görüntüler, konuşma kayıtların var, yardım edeceksin- demişler. Bugün açıkladı. Gazetelerde haberler var. Sanatçılara, iş adamlarına hiç çekinmeden tuzak kuruyorlar" diye konuştu.


Yorumlar (3)
EMRE NEHIR 8 yıl önce
Halen nediyorsun kaç senedir iktidarsın İdamı kaldıran kim acaba ? sen idamın tamamen kalkmasını sağladın 2003 yada 2005 yılında.Pkk ile masaya oturmadım diyorsun Şehrin ortasında apo posterlerinle gezenlere müdahale yok bu nasıl iş?
turgay çavga 8 yıl önce
Herkesi kendi bakaraları zannediyor herhalde.Meclis’te idam cezasının(savaş ve terör hariç) kalkması için oy verenler şimdi seninle birlikte.Liderleri sayarken A.Gül’ü,B.Arınç ve diğerlerini niye saymıyorsun.Sen de o tarihte Meclis’te olsa idin sen de güle oynaya imzalardın neden mi böyle yazıyorum zira daha sonra idamı tamamen kaldırıp İmralı’da ki canini can korkusuna son veren sensin.Şimdi de o cani ile kol kola olan da sensin ama yavuz hırsız misali üste çıkmaya çalışan da sensin bakalım daha ne kadar devam edebileceksin.
tuncay türk 8 yıl önce
bir başbakan düşünün söylediği hiç bir şeyi kimse ciddiye almıyor, doğru bile söylese o kadar çok yalan söylüyor ki acaba bu da mı yalan diye insanlar tereddüt ediyor inanmıyor insan hakikaten üzülüyor ülkenin haline bak sadece kendi seçmeninin bir kısmı inanıyor büyük bir kısmıysa inanmıyor ama korkuyor yardımlar kesilir gıda kömür kolileri gelmez çocuğuma burs vermezler valilikten para yardımı alamam v.s. gibi korkularla destekliyor gönülsüz halkı resmen dilenciye çevirdiler çaresiz bıraktılar. seneler önce bir tv programında utanmadan bir de ben o dönem olsaydım öcalanı asardım diye yalan söylüyor peki arkadaş 12 senedir tek başına iktidarsın herşey elinde niye asmadın ? onu geç eş başkan yaptın öcalanı ülkeyi beraber yönetiyorsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@