Aziz Yıldırım FETÖ ile pazarlık yaptı!

Aziz Yıldırım hakkında ilginç gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Gündem 31.08.2016, 09:09 31.08.2016, 09:26
Aziz Yıldırım FETÖ ile pazarlık yaptı!

Haber61 Spor Servisi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, FETÖ operasyonlarını fırsat bilerek kendini kurtarma çabasına girişmesi ters tepmeye başladı. 

2010-11 yılında Trabzonspor'un şampiyonluk kupasının gasp edilmesiyle başlayan süreçte kendini aklamak için her yolu deneyen Aziz Yıldırım'ın FETÖ ile pazarlık yaptığı ortaya çıktı.

Beyaz TV'de Tahir Sarıkaya'nın Son Söz programına katılan AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar, Aziz Yıldırım'la ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Darbe girişiminden bir gün önce yani 14 Temmuz 2016'da FETÖ ile ilgili hazırlanan çatı iddianameyi paylaşan Şamil Tayyar, iddianamede Aziz Yıldırım'ın FETÖ ile pazarlık yaptığının açık şekilde yazdığını ortaya koydu. Tayyar " O iddianamede Yağmur isimli gizli tanık 2013 Ocak ayı sonunda Aziz Yıldırım'ın avukatı Abdullah Kaya'nın FETÖ'yle bağlantılı Babatan Hukuk Bürosu'na geldiğini söylüyor. Gizli tanık Abdullah Kaya'nın Aziz Yıldırım'ın hapis cezası için temyize gideceklerini ve bu konuda hukuk bürosunun nasıl yardımcı olacağını sordu. Bunun üzerine kendisinden 2 Milyon Dolar talep edildi. Bu para karşılığında Aziz Yıldırım'ı kurtaracaklarını söyledi. Avukat ise teklifi görüşmek için Aziz Yıldırım'a gidiyor. Yıldırım'la görüştükten sonra avukat, Babatan Hukuk Bürosuna dönüp, "Aziz Yıldırım bu rakamı çok buldu, rakamda değişiklik yapabilir misiniz" diyor. Yani bir anlamda Aziz Yıldırım FETÖ ile pazarlık yapıyor." ifadelerini kullandı.

İşte o görüntüler;


 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Serkan 5 yıl önce
Pazarlık yapsa ne olur dün adam külliyede Cumurbaşkanılan başbaşa görüştü üstelik yanında diyer şikeci yöneticilerilen.Yakında Yargıtay bunların davasının son kararını verecek,gerekli yerlere gerekli mesajlar verildi dün anlayın artık.
Yasin Hacımuhittinoğullar 5 yıl önce
Adam siyaseti bir az tehdit ederek, bir az kafaya alarak tepe tepe kullanıyor. İstediği her şeyi yapıyor. TV'de 3 saat boyunca Trabzonspora hakaret ediyor. Aldığı ceza 120 gün mahrumiyet. İki satır yazıyla cevap veren Gökhan SARAL 180 gün ceza alıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@