7m

7m

hyundai

Askeri alanda yangın

Tuzla'daki Piyade Okulu'nun bulunduğu askeri alanda çıkan yangın kontrol altına alındı. Duman nedeniyle D-100 Karayolu trafiğe kapandı.Tuzla'daki Piyade Okulu'nun bulunduğu askeri alanda henüz bilinmeyen bir nedenle saat 17.00 sıralarında yangın çıktı. Rü

Gündem 25.08.2015, 19:38
Askeri alanda yangın

Tuzla'daki Piyade Okulu'nun bulunduğu askeri alanda çıkan yangın kontrol altına alındı. Duman nedeniyle D-100 Karayolu trafiğe kapandı.

Tuzla'daki Piyade Okulu'nun bulunduğu askeri alanda henüz bilinmeyen bir nedenle saat 17.00 sıralarında yangın çıktı. Rüzgarın da etkisi ile büyüyen yangın, kısa sürede Piyade Okulu'nun bahçesindeki ağaçlara sıçradı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine Tuzla ve çevre ilçelerden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangına havadan 3 helikopterle de müdahale edildi. Yangın nedeniyle gökyüzünü yoğun bir duman kapladı. Yangın ve aşırı duman nedeniyle D-100 karayolu Edirne ve Ankara istikameti trafiğe kapandı. İtfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saatlik çalışmasının ardından yangın kontrol altına alındı. İtfaiye ekiplerinin bölgede soğutma çalışmaları devam ederken, yaklaşık 1 saat kapalı kalan D-00 karayolu da trafiğe açıldı.

Askeri alanda yangın

Askeri alanda yangın

Askeri alanda yangın

Askeri alanda yangın

Askeri alanda yangın


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@