Aşçıoğlu A. Sami Yen Stadı için ne dedi?

Ali Sami Yen projesini alan ancak sonra çekilen Yaşar Aşçıoğlu, "O stadın hayvan boğazlar gibi yıkılması noktasında kendimi affetmiyorum. Orası belki de o yüzden bana da uğurlu gelmedi" dedi.Trabzonspor'da İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlığındaki yönetimde y

Aşçıoğlu A. Sami Yen Stadı için ne dedi?

Ali Sami Yen projesini alan ancak sonra çekilen Yaşar Aşçıoğlu, "O stadın hayvan boğazlar gibi yıkılması noktasında kendimi affetmiyorum. Orası belki de o yüzden bana da uğurlu gelmedi" dedi.

Trabzonspor'da İbrahim Hacıosmanoğlu başkanlığındaki yönetimde yer alan bir süre önce istifa eden Aşçıoğlu İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu samimi itiraflarda bulundu. Aşçıoğlu, kendisine yöneltilen "Ali Sami Yen projesinden çekilmek zorunda kaldınız. Ortaklarınızla anlaşamadınız. Nerede yaptınız büyük hatayı? " şeklindeki soruya şu sözlerle yanıt verdi:

"Ali Sami Yen Stadı'nı oranın şanına şöhretine yakışır şekilde yıkmadım. Galatasaray camiasından özür diliyorum, af diliyorum. O stadı şanına yakışır şekilde yıkmadım. O günkü unsurlara değinmeyeceğim. Hiçbir Galatasaraylı da kalkıp bir şey demedi. Stadın o şekilde hayvan boğazlar gibi yıkılması noktasında kendimi affetmiyorum. Dediğiniz gibi çekildik. Orası belki de o yüzden bana da uğurlu gelmedi. O stat şanına yakışır şekilde yıkılmadığı için beni cezalandırdı"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513