banner518

Alışveriş çılgınlığına dayanamadı intihar etti

Çin’in doğu kıyısında yer alan Jiangsu bölgesinde Tao Hsiao adlı bir kişinin, kız arkadaşı alışveriş yapmayı bir türlü bitiremeyince alışveriş merkezinde intihar ettiği ileri sürüldü.38 yaşındaki Hsiao ve sevgilisi, Noel alışverişi için AVM’de beş saat ge

Gündem 10.12.2013, 10:13
Alışveriş çılgınlığına dayanamadı intihar etti

Çin’in doğu kıyısında yer alan Jiangsu bölgesinde Tao Hsiao adlı bir kişinin, kız arkadaşı alışveriş yapmayı bir türlü bitiremeyince alışveriş merkezinde intihar ettiği ileri sürüldü.

38 yaşındaki Hsiao ve sevgilisi, Noel alışverişi için AVM’de beş saat geçirdi. Daily Mail’in haberine göre, görgü tanıkları Hsiao’nun sevgilisinin bir mağazaya daha girmek istemesi üzerine sinirlendiğini ve çiftin tartışmaya başladığını ifade etti.

Güvenlik kameralarından elde edilen görüntülerde Hsiao’nun sinirli bir şekilde elindeki torbaları bırakarak, 7’nci kattan aşağı atladığı görülüyor. Kozmetik reyonunun üzerine düşen Hsiao olay yerinde trajik bir şekilde hayatını kaybederken, yaralanan olmadığı belirtildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
isa sayar 6 yıl önce
İşte komunizm ile yönetilen Çin. Allah, ahiret cennet cehennem inançları yok. Böyle bir sebepten bile intihar edebiliyorlar. Öbür tarafta intihar edenleri nasıl bir azabın beklediğini bilmiyorlar. Rabbim onları tez zamanda doğru yola getirsin inşallah. O alışveriş manyağı kız da dünya zevklerine kaptırmış kendini ama tatmin olamıyor. Çünkü içinde iman eksikliğinden kaynaklanan büyük bir boşluk var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@