kebir reklamı

"AK Parti'nin oyları15 puan düştü"

Türkiye'nin­’nin ay­lar­dır ko­nuş­tu­ğu ‘17 Ara­lık yol­suz­luk ve rüş­vet ope­ras­yo­nu­’, AK ­Parti’­ye bü­yük dar­be vur­du. Hü­kü­met ile ce­ma­at ara­sın­da­ki sa­vaş kızışırken; in­ter­ne­te sız­dı­rı­lan ses ka­yıt­la­rı, si­ya­se­tin ate­şi­ni yü


banner197

Türkiye'nin­’nin ay­lar­dır ko­nuş­tu­ğu ‘17 Ara­lık yol­suz­luk ve rüş­vet ope­ras­yo­nu­’, AK ­Parti’­ye bü­yük dar­be vur­du. Hü­kü­met ile ce­ma­at ara­sın­da­ki sa­vaş kızışırken; in­ter­ne­te sız­dı­rı­lan ses ka­yıt­la­rı, si­ya­se­tin ate­şi­ni yük­selt­ti. Li­der­ler, se­çim mi­ting­le­rin­de ka­set­ler üze­rin­den bir­bir­le­ri­ne yük­le­nir­ken, Baş­ba­kan Er­doğa­n’­ın oğ­lu Bi­la­l’­le yap­tı­ğı öne sü­rü­len ve ge­çen pa­zar­te­si çı­kan ses kay­dı, AK ­Parti’­nin oy­la­rın­da sert bir dü­şü­şe ne­den ol­du.

ARTIK SÖYLEYEBİLİRİM 15 PUAN DÜŞTÜ

Sonar Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı yaptığı açıklamada, "Daha önceki seçimlerde bunu söyleyemiyorduk. Ancak şimdi söyleyebilirim ki AK Parti'nin oyları 15 puan düştü. Ayrıca şimdi AK Parti 'yi yüzde 47'lerde gösteren anket şirketlerine şimdiden Allah kolaylık versin. Seçim sonuçları açıklandığında nasıl bir açıklama yapacaklar merak ediyorum." dedi.

CHP FARKI KAPATIYOR

Bayrakçı; “AK Parti oy­la­rın­da 10-15 pua­na va­ran dü­şüş var. AKP, di­ğer par­ti­ler­le ba­şa baş ol­du­ğu pek çok be­le­di­ye­yi kay­be­de­bi­lir. Sa­hil­ler CHP’­de an­cak MHP, İç Ana­do­lu ve Ka­ra­de­ni­z’­de pat­la­ma ya­pa­cak. An­tal­ya­’da CHP far­kı 10 pua­na ka­dar çı­kar­dı. De­tay­lı ça­lış­ma­mı­zı çok ya­kın­da ka­mu­oyuy­la pay­la­şa­ca­ğız.”


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Mehmet Akgün - 3 yıl önce
Bu Anketi yapan Feto Uluslararası Ltd.Şirketi Genel Üyesi olmalı.30 Mart'ta görecez
Avatar
imran altıntaş - 3 yıl önce
be inanıyorum doğrudur, kaç seçimdir akp'ye verdim bu yolsuzluklardan sonra verecek değilim, hele trabzona yaptıklarından sonra bu başbakana oy vercek hiç değilim..
Avatar
Hasan Gümüşdağ - 3 yıl önce
Tavsiyem Sonar araştırma şirketinin sahibi olan Hakan Bayraktar'ın kşm olduğunu hangi görüşü temsil ettiğine bakın ondan sonra bu sonucu yorumlayın.. gerçek anketi halk 30 mart'ta yapacak hiç şüpheniz olmasın...
Avatar
Samet Karaman - 3 yıl önce
Hani şu CHP nin anket yaptırdığı şirket?? evet evet ben de inandım bu sonuçlara :)))
Avatar
Fatih Hacıislamoğlu - 3 yıl önce
Düştü diyen de yalan söylüyor, düşmedi diyen de... Hepsinin iplerini birileri tutuyor. Sol Türkiye'de ne zaman %35'in üstünde oy almış? Türkiye'de sağda AKP'nin oyunu paylaşacak parti mi kaldı ki %15 düşsün? Bu millet bu kadar mı irade yoksunu ki bunca yolsuzluğa rağmen AKP'nin oyu aynı kalsın? Bir miktar düşmüştür elbet ama %40'ın altına gelmez...
Avatar
tuncay türk - 3 yıl önce
noldu akpli arkadaşlar bu telaş niye ? burada türlü yolsuzluk hırsızlık rüşvet rant haberleri çıkarken başbakanın yalanları deşifre olurken teröristlerle işbirliği haberleri çıkarken ülkenin doğusunun nasıl bölündüğü ekonominin nasıl battığı doların fırladığı haberleri çıkarken yorum yazmıyordunuz ?şimdi şaşırmışlar herhalde akp nasıl bu kadar oy kaybeder herkesi kendileri gibi tayyibe iman ediyor sanıyor olmalılar sanki daha önce benim gibi akp ye oy verip te gerçekleri görüp fikri değişenleri dinden dönmüş gibi görüyorlar Allah a iman edenin ufku açık olur kula kulluk etmez kula tapmaz sorgular eleştirir şu sonarı eleştiren aklı evvellerde bir araştırsınlar bakalım türkiye de sonardan daha doğru seçim tahmini yapan bir firma varmı ?
Avatar
mustafa akaydin - 3 yıl önce
tek siz doğru söylersiniz başkaları yalan asılsizler yalancısınız
Avatar
ergün değermenci - 3 yıl önce
ak partı ve basbakan yolsuzluk yapıyo bu halk yapsın yakışıyo oyum akp nın dıyo ozaman bu mıllete hersey mustahak verın turkıyeyı soyanlara oy.onlarda durmak yok soymaya devam desın