vardallar

AK partiden şike açıklaması!

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, şike cezasında indirim öngören ve Cumhurbaşkanınca bir kez daha görüşülmek üzere TBMM'ye iade edilen yasayla ilgili olarak, “Herkes imzasının arkasında durmalı” dedi.Elitaş veto edilen sporda şiddet ve düzensizli

Gündem 05.12.2011, 16:32
AK partiden şike açıklaması!

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, şike cezasında indirim öngören ve Cumhurbaşkanınca bir kez daha görüşülmek üzere TBMM'ye iade edilen yasayla ilgili olarak, “Herkes imzasının arkasında durmalı” dedi.

Elitaş veto edilen sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanunda değişiklik öngören kanunla ilgili olarak “Herkes imzasının arkasında durabilmeli. Cumhurbaşkanı Gül’ün iradesine saygılıyız ancak Meclis’in iradesi öne çıkar” dedi.

 

 


Yorumlar (7)
ADIL 10 yıl önce
Tekrar aynı şekilde değiştirilmeden düzeltilmedenmi.?
siyahkara 10 yıl önce
dili mi taş eli mi siz karar verin ben veremedim. 6 ay sonra bunu da değiştirecekseniz sözümüz yok. değiştirin. ama birileri sorar ergenekoncuların balyozcuların ne suçu var onlara da yasa yapın hem onların yargılandığı yasa muhtemelen daha eskidir =)
ÖMER GÜN 10 yıl önce
Anlamadığım olay, seçim arefesinde AKP lisi MHP lisi CHP lisi Fener Trabzon'un şampiyonluğunu çaldı diye ortalıkta dolaşırken şimdi neden suskunlar? Oy uğruna Fenerbahçelilere mi hoş görünmek istiyorlar?
El Turko 10 yıl önce
vekilime benden akcaabat köfte. cok gerilmesin böyle...daha vatana milette lazim.

dimi sayn MILLETINVEKILI?
byyellow 10 yıl önce
sayın vekile şunu demek istiyorum .. siz millein iradesini hiçe sayıp kargaların bile yapamadığı bu işe nasıl olurda meclisin iradesi gibi komik bi beyanatta bulunursunuz. yazık size.. neyin uğraşını veriyorsunuz çok sevdiğiniz aziz yıldırım için mi çırpınışlarınız.bu yasa yap boz tahtasımı sayın vekil.bir yanlıştan dönüldü şimdi tekrar o yanlışta ısrar ediyorsunuz.. ak parti bu olmamalı yazık..
aniketus 10 yıl önce
Sayın Elitaş bildiğim kadarıyla fener taraftarıdır.Cumhurbaşkanının şikcileri saslıveren değişikliği veto etmesi zoruna gitmiş.Sayın Elitaş sürekli milletin iradesinin önüne hiç bir güç geçemez diyen AK partinin mensubusunuz.Gelin şu yasa değişikliğini referanduma götürün.El mi yaman bey mi yaman sandıkta görüşürüz..
dakreklam 10 yıl önce
yazıklar olsun be bir kişi için türkiyenin tüm karüyerini yok etmeye çalışıyorsunuz ya.....? size helal olsun aynı durumda ts olsa idi şimdiye kadar çoktan infaz etmiştiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@